CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Gestul unui tanar dupa ce si-a ucis iubita. O minune a facut sa nu sara totul in aer

publicat 2018-04-10 17:45:11 (ProTV)
Scene înfioratoare într-o localitate din Mures. O tânara de 18 ani a fost omorâta de iubitul ei, chiar în fata copilului ei, un baietel de un an. ...continuare.

Trei persoane, transportate la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din Mures

publicat 2018-04-10 15:15:19 (Romania-TV)
Trei persoane, transportate la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din Mures Purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Mures, maior Cristian Virag, a declarat, marti, pentru MEDIAFAX, ca doua persoane aflate la depozitul ecologic de gunoi Sanpaul au fost gasite inconstiente, fiind transportate la spital, alaturi de o a treia persoana, care a sunat la 112, acuzand insuficienta respiratorie. "Cele doua persoane au fost salvate de serviciul voluntar pentru situatii de urgenta din localitate si scoase din mediul ostil vietii, iar apoi... ...continuare.

O adolescenta si un tanar, gasiti morti intr-o gospodarie din Mures. Anchetatorii iau in calcul o posibila crima urmata de sinucidere

publicat 2018-04-10 15:00:12 (Mediafax)
O adolescenta si un tanar, gasiti morti intr-o gospodarie din Mures. Anchetatorii iau in calcul o posibila crima urmata de sinucidere O fata de 17 ani si un tanar de 24 de ani au fost gasiti morti, in noaptea de luni spre marti, intr-o gospodarie din comuna Mica, judetul Mures. Anchetatorii considera ca este posibil ca baiatul sa se fi sinucis dupa ce a comis o crima, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Trei persoane, la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din Mures

publicat 2018-04-10 14:45:11 (Libertatea)
Trei persoane, la spital dupa ce  s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din Mures Trei persoane au fost duse la spital, marti, dupa ce  s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din judetul Mures. Incidentul s-a petrecut in incinta decantorului acestui depozit, iar doua dintre persoane au fost gasite in stare de inconstienta. Purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Mures, maior Cristian Virag, […] Post-ul Trei persoane, la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din Mures... ...continuare.

Trei persoane, transportate la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din judetul Mures

publicat 2018-04-10 14:30:12 (Mediafax)
Trei persoane, transportate la spital dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta la depozitul ecologic din judetul Mures Trei persoane sunt transportate, marti, la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta din Targu Mures dupa ce s-au intoxicat cu o substanta necunoscuta de la un decantor al depozitului ecologic de gunoi din judet, doua dintre ele fiind gasite inconstiente, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Crima urmata de sinucidere in Mures. Ucigasul a vrut si sa il gazeze pe copilul iubitei

publicat 2018-04-10 14:00:18 (Libertatea)
Crima urmata de sinucidere in Mures. Ucigasul a vrut si sa il gazeze pe copilul iubitei Crima urmata de sinucidere in Mures, acolo unde un tanar de 24 de ani si-a ucis iubita si apoi s-a spanzurat. In prealabil a vrut sa gazeze un copil de un an, al iubitei sale. Scena s-a petrecut in Haranglab, din judetul Mures, noaptea trecuta. Acolo, un tanar i-a taiat gatul iubitei sale, a vrut […] Post-ul Crima urmata de sinucidere in Mures. Ucigasul a vrut si sa il gazeze pe copilul iubitei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Descoperire socanta intr-o casa din judetul Mures! Politistilor nu le-a venit sa creada ce vad

publicat 2018-04-10 13:45:02 (Antena3)
Descoperire socanta intr-o casa din judetul Mures! Politistilor nu le-a venit sa creada ce vad Doi tineri din judetul Mures au fost gasiti morti, in noaptea de luni spre marti, intr-o locuinta din satul Mica, iar anchetatorii merg pe ipoteza unei crime urmate de sinucidere. Tanara are urme de... ...continuare.

Crima urmata de sinucidere, in Mures. Tanara de 18 ani, ucisa sub ochii copilului

publicat 2018-04-10 13:30:14 (ProTV)
Scene înfioratoare în localitatea Haranglab, judetul Mures. O tânara de 18 ani a fost omorâta de iubitul ei, chiar în fata copilului ei, un baietel de un an. ...continuare.

Scene socante in Mures! I-a taiat gatul iubitei, apoi a vrut sa gazeze copilul de un an! In final, s-a spanzurat

publicat 2018-04-10 13:30:03 (CanCan)
Un tanar din Targu Mures a ingrozit lumea prin fatele sale de o ferocitate iesite din comun. El i-a taiat gatul iubitei, dupa care a vrut sa gazeze copilul de doar un an. Apoi, el a recurs la gestul capital, s-a spanzurat. Crima socanta urmata de sinucidere, intr-o localitate din judetul Mures. Un tanar i-a […] The post Scene socante in Mures! I-a taiat gatul iubitei, apoi a vrut sa gazeze copilul de un an! In final, s-a spanzurat appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro