CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un nou scandal zguduie invatamantul. O fosta profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un copil cu handicap

publicat 2018-05-18 09:30:02 (Antena3)
Un nou scandal zguduie invatamantul. O fosta profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un copil cu handicap Dupa scandalul sexual starnit la Focsani de profesoara care a avut o relatie cu unul dintre elevii sai, un alt caz similar cutremura sistemul. O fosta profesoara de la o scoala speciala din Tulcea este susp... ...continuare.

Un nou scandal zguduie invatamantul. O fosta profesoara din Tulcea a avut o relatie cu un copil cu handicap

publicat 2018-05-18 09:15:01 (Antena3)
Un nou scandal zguduie invatamantul. O fosta profesoara din Tulcea a avut o relatie cu un copil cu handicap Dupa scandalul sexual starnit la Focsani de profesoara care a avut o relatie cu unul dintre elevii sai, un alt caz similar cutremura sistemul. O fosta profesoara de la o scoala speciala din Tulcea este susp... ...continuare.

O profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un elev cu handicap. Legatura nepotrivita, anchetata de Protectia Copilului

publicat 2018-05-17 22:00:11 (Libertatea)
O profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un elev cu handicap. Legatura nepotrivita, anchetata de Protectia Copilului O profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un elev cu handicap, aflat in grija unui centru de plasament. Legatura cu adolescentul de 17 ani ar fi continuat chiar si dupa ce femeia si-a dat demisia de la scoala speciala la care preda. Un angajat al centrului de plasament a facut publice detaliile […] Post-ul O profesoara din Tulcea ar fi avut o relatie cu un elev cu handicap. Legatura nepotrivita, anchetata de Protectia Copilului apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Profesoara, banuita ca ar fi intretinut relatii intime cu un elev cu handicap. Cum s-a aflat totul

publicat 2018-05-17 19:30:12 (Mediafax)
Profesoara, banuita ca ar fi intretinut relatii intime cu un elev cu handicap. Cum s-a aflat totul O profesoara din Tulcea este banuita ca a intretinut relatii intime cu un elev in varsta de 17 ani, care este incadrat in grad de handicap mediu si se afla in plasament. Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului (DGASPC) Tulcea a deschis o ancheta in acest caz. ...continuare.

Ancheta privind o presupusa relatie intre o profesoara si un elev cu handicap dintr-un centru de plasament din Tulcea

publicat 2018-05-17 18:15:10 (Romania-TV)
Ancheta privind o presupusa relatie intre o profesoara si un elev cu handicap dintr-un centru de plasament din Tulcea Un angajat al unui centru de plasament din Tulcea a transmis joi presei o scrisoare in care sustine ca un baiat de 17 ani, aflat in plasament, ar avea o relatie nepotrivita cu o profesoara de la unitatea de invatamant pe care o frecventeaza, si anume Scoala Speciala numarul 14 Tulcea. "Copilul se lauda ca se intalneste cu Mirela si ca face tot felul de lucruri greu de imaginat si de inteles. Din cate stiu eu, profesoara nu mai lucreaza la scoala pentru ca doamna director de acolo a sfatuit-o... ...continuare.

O profesoara ar avea o idila cu un elev de 17 ani, iar directoarea ar fi acoperit-o

publicat 2018-05-17 18:15:09 (ProTV)
O profesoara de la o scoala speciala din Tulcea ar fi avut o relatie nepotrivita cu un elev în vârsta de 17 ani. Astfel, Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului (DGASPC) a deschis o ancheta. ...continuare.

Cod galben de averse in Tulcea si Maramures, joi dupa-amiaza

publicat 2018-05-17 12:45:07 (Libertatea)
Cod galben de averse in Tulcea si Maramures, joi dupa-amiaza Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis joi, 17 mai, o atentionare nowcasting cod galben de averse in Tulcea si Maramures, joi dupa-amiaza, pana la ora 13:30. Astfel, potrivit meteorologilor, in judetul Tulcea, in localitatile Niculitel, Somova, Frecatei, Mihail Kogalniceanu, Chilia Veche, Nalbant, Mihai Bravu, Izvoarele, Nufaru, Ciucurova, Horia, Valea Teilor, C.A. Rosetti, Maliuc, Pardina […] Post-ul Cod galben de averse in Tulcea si Maramures, joi dupa-amiaza apare prima... ...continuare.

Vine potopul! Ne asteapta furtuni puternice si ploi cu grindina! Anunt de ultim moment de la ANM pana duminica

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena-1)
Vine potopul! Ne asteapta furtuni puternice si ploi cu grindina! Anunt de ultim moment de la ANM pana duminica Meteorologii au emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de furtuna si grindina pentru judetul Tulcea si localitati din judetul Constanta, valabila pana la ora 10:30. ...continuare.

Meteorologii avertizeaza! Cod galben de furtuna si grinina in mai multe zone din Romania

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Cod galben de furtuna si grinina in mai multe zone din Romania Meteorologii au emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de furtuna si grindina pentru judetul Tulcea si localitati din judetul Constanta, valabila pana la ora 10:30.  Potrivit Administratiei... ...continuare.

Ajutor economic pentru dezvoltarea regionala

publicat 2018-05-16 18:00:02 (Bursa)
Ajutor economic pentru dezvoltarea regionala Guvernul a aprobat astazi o hotarare privind acordarea unor ajutoare financiare de 28,2 milioane de lei pentru investitii in Simeria, Baia Mare si Tulcea, informeaza News.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro