EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Actrita Alyssa Milano a aratat cum i-a afectat Covid-19 parul: Purtati blestemata de masca! Actrita Alyssa Milano a aratat cum i-a afectat Covid-19 parul: "Purtati blestemata de masca!" HOROSCOP 12 AUGUST 2020. O zi aglomerata pentru majoritatea zodiilor HOROSCOP 12 AUGUST 2020. O zi aglomerata pentru majoritatea zodiilor Spectacol cu Perseide pe cer. Unde si cand putem urmari stelele cazatoare Spectacol cu Perseide pe cer. Unde si cand putem urmari stelele cazatoare Aproape o mie de buzoieni testati. Cinci focare noi, inclusiv la societati comerciale Aproape o mie de buzoieni testati. Cinci focare noi, inclusiv la societati comerciale ATENTIONARE METEO. Cod GALBEN de instabilitate atmosferica accentuata in Romania ATENTIONARE METEO. Cod GALBEN de instabilitate atmosferica accentuata in Romania Au mers in Bulgaria la all-inclusive, dar au avut o uriasa surpriza. Ce ii obliga bulgarii pe turistii romani sa faca Au mers in Bulgaria la all-inclusive, dar au avut o uriasa surpriza. Ce ii obliga bulgarii pe turistii romani sa faca Horoscop saptamanal BANI si SUCCES. Cum stai cu banii, sub influenta lui Uranus retrograd? Horoscop saptamanal BANI si SUCCES. Cum stai cu banii, sub influenta lui Uranus retrograd? Uniforma devine obligatorie in scoli. Cati bani vor primii elevii pentru haine Uniforma devine obligatorie in scoli. Cati bani vor primii elevii pentru haine Horoscop septembrie. Zodiile care vor avea protectie totala in prima luna a toamnei Horoscop septembrie. Zodiile care vor avea protectie totala in prima luna a toamnei VREMEA. Prognoza meteo a fost actualizata. Vesti proaste de la meteorologi pentru urmatoarele zile VREMEA. Prognoza meteo a fost actualizata. Vesti proaste de la meteorologi pentru urmatoarele zile Bunicul meu, lasat sa moara! Un tanar incearca cu disperare sa isi salveze bunicul, bolnav de COVID, blocat intr-un azil devenit focar "Bunicul meu, lasat sa moara!" Un tanar incearca cu disperare sa isi salveze bunicul, bolnav de COVID, blocat intr-un azil devenit focar Rusia spune ca Apple are monopol pe App Store. Autoritatile cer sa isi schimbe regulile Rusia spune ca Apple are monopol pe App Store. Autoritatile cer sa isi schimbe regulile Lovitura pentru CFR Cluj! Kevin Boli e la un pas sa ajunga in Turcia: Isi doreste sa joace pentru echipa noastra Lovitura pentru CFR Cluj! Kevin Boli e la un pas sa ajunga in Turcia: "Isi doreste sa joace pentru echipa noastra" Xiaomi a anulat Mi MIX Alpha. Lucreaza in continuare la procesoare proprietare Xiaomi a anulat Mi MIX Alpha. Lucreaza in continuare la procesoare proprietare Managerul Spitalului Judetean Vaslui, infectat cu coronavirus, transferat la un spital din Bucuresti/ Fiul sau a facut parte din grupul de copii care au mers la mare dupa un majorat, o fata fiind confirmata cu COVID-19 Managerul Spitalului Judetean Vaslui, infectat cu coronavirus, transferat la un spital din Bucuresti/ Fiul sau a facut parte din grupul de copii care au mers la mare dupa un majorat, o fata fiind confirmata cu COVID-19

Articole

Stiri locale
Fotografia spectaculoasa care a castigat marele premiu al concursului HIPA. Infatiseaza cea mai tandra scena subacvatica

publicat 2020-06-09 16:02:03 (Romania-TV)
Fotografia spectaculoasa care a castigat marele premiu al concursului HIPA. Infatiseaza cea mai tandra scena subacvatica Jasmine Carey povesteste ca imaginea a fost surprinsa in insulele Vavaʻu din Arhipelagul Tonga. Puiul balenei se numeste Zai si are doar doua saptamani. Faldurile puiului nu sunt inca vizibile, burta este de un alb imaculat, iar inotatoarele dorsale, pectorale si aripioarele nu sunt inca dezvoltate, il descrie Jasmine Carey, potrivit The Guardian. Citeste si Lucrarile de restaurare a Catedralei Notre-Dame au fost reluate. Prima etapa: indepartarea vechilor schele topite in timpul incendiului ...continuare.

Doi sportivi cu deficiente, care vad impreuna unu la suta, se pregatesc intens pentru o expeditie pe Mont Blanc

publicat 2020-06-09 16:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Doi sportivi cu deficiente, care vad impreuna unu la suta, se pregatesc intens pentru o expeditie pe Mont Blanc Alex Benche si Razvan Nedu sunt gata sa ajunga la inceputul lunii iulie, in varful Alpilor, la 4.810 metri, chiar daca primul vede intre pana in 5%, iar cel de-al doilea este complet nevazator Pentru doi sportivi romani incepe o noua aventura in cariera lor. Alex Benche si Razvan Nedu au deficiente de vedere, dar niciodata nu au abandonat pasiunea lor. ... ...continuare.

Cand aflam daca autoritatile renunta sau nu la starea de alerta

publicat 2020-06-09 16:00:02 (Antena3)
Cand aflam daca autoritatile renunta sau nu la starea de alerta La sfarsitul acestei saptamani se fac 14 zile de la ultimele masuri de relaxare. Daca va exista o explozie de cazuri, starea de alerta se prelungeste, pentru ca permite autoritatilor sa impuna noi masuri de restrictie. ...continuare.

Dieta cu legume. Nici nu vei simti ca tii regim, iar efectele se vad de la o zi la alta

publicat 2020-06-09 09:47:01 (Romania-TV)
Dieta cu legume. Nici nu vei simti ca tii regim, iar efectele se vad de la o zi la alta Dieta cu legume poate fi o varianta excelenta atunci cand iti doresti sa pierzi cateva kilograme. Daca nu esti persoana careia ii place sa respecte un progrm strict de masa, atunci varianta aceasta ti se potriveste de minune. Dieta cu legume are la baza trei ingrediente principale: legume, ovaz si iaurt. Greseala banala din salate! De ce nu este bine sa mancam salata de rosii cu castraveti si ceapa  Dieta cu legume se poate tine intre 14 si 30 de zile. Totul in functie de numarul de... ...continuare.

Nu poti sa dormi? 3 sfaturi simple sa adormi bustean

publicat 2020-06-09 00:32:01 (Romania-TV)
Nu poti sa dormi? 3 sfaturi simple sa adormi bustean Exercitiile de respiratie te ajuta sa-ti calmezi sistemul nervos central si sa meditezi, linistindu-ti astfel mintea. Asaza-te confortabil in pat. Evita sa folosesti multe perne pentru ca iti pot congestiona pieptul. Pune o mana pe piept si cealalta pe abdomen. Relaxeaza-ti intregul corp, astfel incat picioarele si mainile sa simta forta gravitatiei. Pasul 1: Respira si relaxeaza-te Acesta tehnica te ajuta sa iti relaxezi diferite grupe de muschi de la cap pana al degetele de la picioare. Te... ...continuare.

Lunea Rusaliilor 2020, zi de mare sarbatoare! Ce nu e bine sa faci in Lunea Sfantului Duh

publicat 2020-06-08 13:15:02 (Antena-1)
Lunea Rusaliilor 2020, zi de mare sarbatoare! Ce nu e bine sa faci in Lunea Sfantului Duh Lunea Rusaliiilor, sau lunea Duhului Sfant 2020 este o zi de mare sarbatoare in calendarul crestin ortodox roman. Aceasta zi mai poarta si numele de Sarbatoarea Sfintei Treimi, si este notata cu cruce rosie. Iata ce traditii si superstitii trebuie sa respecti azi. ...continuare.

Un pui de urs, blocat intre stanci. Cum a fost salvat de jandarmii montani

publicat 2020-06-08 08:46:58 (ProTV)
Un pui de urs, blocat intre stanci. Cum a fost salvat de jandarmii montani Un ursulet de numai cinci luni a fost salvat ieri de jandarmii montani din Arges. ...continuare.

Fenomen rar intalnit in acest anotimp. Ceata pe litoralul romanesc, in plina vara

publicat 2020-06-08 08:30:03 (Antena3)
Fenomen rar intalnit in acest anotimp. Ceata pe litoralul romanesc, in plina vara Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, luni dimineata, cod galben de ceata valabil pana la ora 10.00, pentru litoralul romanesc. ...continuare.

Calendar ortodox 6 iunie. Ce sfant este sarbatorit astazi

publicat 2020-06-06 00:45:03 (Antena3)
Calendar ortodox 6 iunie. Ce sfant este sarbatorit astazi Calendar ortodox 6 iunie. Sfantul Ilarion cel Nou s-a nascut in jurul anului 773, din parinti drept-credinciosi. Sfantul Ilarion s-a calugarit la varsta de 20 de ani, in Manastirea Xirochipiu, din Constantinopol. Pleaca la Manastirea Dalmat si ajunge staretul acesteia. El a fost ucenicul Sfantului Grigorie Decapolitul si urmatorul vietii Sfantului Ilarion cel Mare, al carui nume cu cinste l-a purtat. ...continuare.

Executivii si prietenii lor cei mai buni: Cine este Jazz? Este labradorul lui Adrian Georgescu, cofondatorul Biodeck. Este totodata membru al echipei, responsabilul cu buna dispozitie a echipei, dar si a partenerilor care ajung sa interactioneze cu el

publicat 2020-06-05 09:47:03 (Ziarul-Financiar)
Executivii si prietenii lor cei mai buni: Cine este Jazz? Este labradorul lui Adrian Georgescu, cofondatorul Biodeck. Este totodata membru al echipei, responsabilul cu buna dispozitie a echipei, dar si a partenerilor care ajung sa interactioneze cu el "Vin cu drag la birou, am o echipa tanara, iubitoare de animale, care imi ofera atentie si afectiune in orice moment al zilei, fie ca sunt ocupati sau nu." ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro© Copyright 2000-2019 iStorm. Toate drepturile rezervate.