EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Sinteza zilei. Secretele operatiunii de daramare a Guvernului

publicat 2018-05-21 22:45:01 (Antena3)
Sinteza zilei. Secretele operatiunii de daramare a Guvernului Liderul PNL, Ludovic Orban, o acuza pe Viorica Dancila de inalta tradare, prezentarea cu rea credinta de informatii presedintelui Romaniei, uzurparea functiei si divulgarea de informatii secrete de... ...continuare.

O brosura editata in 4,8 milioane de exemplare pregateste populatia pentru razboi in Suedia

publicat 2018-05-21 22:30:03 (Antena3)
O brosura editata in 4,8 milioane de exemplare pregateste populatia pentru razboi in Suedia Suedezii vor primi prin posta de la autoritati o brosura cu masurile ce trebuie luate in caz de conflict sau de catastrofa naturala, in contextul relatiilor tensionate dintre Rusia si Occident, relateaza AF... ...continuare.

Acesta este cel mai puternic aliment antioxidant din lume. Calugarii budisti ii numesc remediul suprem pentru cancer

publicat 2018-05-21 22:30:03 (Antena3)
Acesta este cel mai puternic aliment antioxidant din lume. Calugarii budisti ii numesc remediul suprem pentru cancer Goji sunt niste fructe mici, de culoare rosie, cu gust dulce acrisor, care si-au facut treptat loc pe rafturile magazinelor si in retetele naturiste, datorita proprietatilor lor antioxidante... ...continuare.

HOROSCOP. Acestia sunt cei mai fideli barbati din zodiac

publicat 2018-05-21 22:15:01 (Antena3)
HOROSCOP. Acestia sunt cei mai fideli barbati din zodiac Barbatul Balanta se pare ca exceleaza la acest capitol, el fiind ultimul barbat din zodiac pe care l-ai putea banui ca te insala. Balantelor le place stabilitatea intr-o relatie si nu se aventureaza pe te... ...continuare.

Presedintele Trump acuza CIA lui Obama ca a vrut sa comita un "asasinat politic"

publicat 2018-05-21 22:00:01 (Antena3)
Presedintele Trump acuza CIA lui Obama ca a vrut sa comita un asasinat politic Donald Trump si-a relansat luni atacurile contra anchetei ruse a procurorului special Robert Mueller, acuzand CIA din timpul administratiei Obama ca a vrut sa comita un "asasinat politic" infiltrandu-se in ec... ...continuare.

Care este principala diferenta dintre uleiul de masline si uleiul de masline extra virgin

publicat 2018-05-21 21:45:02 (Antena3)
Care este principala diferenta dintre uleiul de masline si uleiul de masline extra virgin Intre uleiul de masline obisnuit si cel extra virgin exista o diferenta importanta. Principala diferenta este punctul de ardere, adica temperatura la care arde. Uleiul de masline extra virgin are o... ...continuare.

Sfarsit tragic pentru o adolescenta de 14 ani. A fost omorata cu caramizi si bate, in timpul unui viol

publicat 2018-05-21 21:45:02 (Antena3)
Sfarsit tragic pentru o adolescenta de 14 ani. A fost omorata cu caramizi si bate, in timpul unui viol O adolescenta din Irlanda, a fost batuta cu cruzime, lunea trecuta, cu bate, caramizi si pietre in timp ce mai multi tineri cu varste apropiate o violau. Fata a decedat la scurt timp Politia crede ca... ...continuare.

Traim un paradox. Nu, o mizerie

publicat 2018-05-21 21:45:02 (Antena3)
Traim un paradox. Nu, o mizerie Doi barbati. Amandoi, la coada la retete compensate. In ziua in care nu se stia sigur daca "softul functioneaza". Cum bine stiti, se mai blocheaza din cand in cand, in cinstea milioanelor euro bagate in el.  Umiliti... ...continuare.

Tragedie in Arad. O fetita a sfarsit spanzurata cu gluga de la hanorac, dupa ce s-a agatat din greseala intr-un gard

publicat 2018-05-21 21:45:02 (Antena3)
Tragedie in Arad. O fetita a sfarsit spanzurata cu gluga de la hanorac, dupa ce s-a agatat din greseala intr-un gard O fetita de numai doi ani din localitatea Sintea, judetul Arad, a murit spanzurata, dupa ce gluga hanoracului i-a ramas agatata intr-un gard, in timp ce se juca. Potrivit primelor informatii,... ...continuare.

Horoscop 22 mai. Racii au rezultate peste asteptari, Taurii au de suferit

publicat 2018-05-21 21:45:02 (Antena3)
Horoscop 22 mai. Racii au rezultate peste asteptari, Taurii au de suferit Horoscop 22 mai Berbec Reusiti sa aplanati toate conflictele, ceea ce va face foarte apreciat in ochii celorlalti. Va simtiti bine in familie si va face placere sa va petreceti timpul cu... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro