Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O femeie lasa zilnic un carucior gol in fata casei dintr-un motiv induiosator

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
O femeie lasa zilnic un carucior gol in fata casei dintr-un motiv induiosator Catherine Lucre, in varsta de 54 de ani, care are patru copii si trei nepoti, a avut socul sa descopere doi copii abandonati intr-o singura saptamana. Din acel moment, Catherine a decis sa creeze un... ...continuare.

Decizie-soc luata de Ryanair in Romania

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
Decizie-soc luata de Ryanair in Romania Ryanair, cea mai mare companie aeriana low-cost din Europa, va renunta incepand cu 25 martie la baza din Timisoara, unde alocase o aeronava. Rutele catre Milano si spre Bucuresti vor fi operate in continuare,... ...continuare.

Ipoteza socanta in cazul actritei care a fost ucisa de sot

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
Ipoteza socanta in cazul actritei care a fost ucisa de sot La o zi dupa ce actrita Anastasia Cecati a fost condusa pe ultimul drum, o prietena a criminalului sinucigas a lansat o ipoteza incredibila! "Nimeni in realitate nu stie daca crima a fost comisa s... ...continuare.

Drama nestiuta a actritei Valeria Seciu. Dupa ce i-a murit sotul, a mai primit o lovitura

publicat 2018-02-22 16:45:01 (Antena3)
Drama nestiuta a actritei Valeria Seciu. Dupa ce i-a murit sotul, a mai primit o lovitura Este una dintre cele mai indragite actrite din Romania, insa putina lume stie drama pe care Valeria Seciu a trait-o. Dupa ce sotul sau, actorul Octavian Cotescu, s-a stins din viata, actrita a ramas... ...continuare.

Tudorel Toader face anuntul anului. Ce se intampla cu Laura Codruta Kovesi

publicat 2018-02-22 16:30:02 (Antena3)
Tudorel Toader face anuntul anului. Ce se intampla cu Laura Codruta Kovesi Tudorel Toader prezinta astazi un "Raport privind activitatea manageriala la DNA", care contine evaluarile procurorilor-sefi de la DIICOT, DNA si Parchetul General. Ministrul Justitiei ar putea sa anunte... ...continuare.

Tariceanu, teorie-soc. Ce se va intampla dupa anuntul despre Kovesi

publicat 2018-02-22 16:30:02 (Antena3)
Tariceanu, teorie-soc. Ce se va intampla dupa anuntul despre Kovesi Presedintele Senatului, Calin Popescu Tariceanu, a declarat joi ca anuntul pe care ministrul Justitiei urmeaza sa il faca referitor la DNA nu va opri "scandalul" din aceasta institutie, adaugand ca... ...continuare.

Scene incredibile. Un politist a reusit sa prinda in brate un copil care cadea de la etajul trei - VIDEO

publicat 2018-02-22 16:30:02 (Antena3)
Scene incredibile. Un politist a reusit sa prinda in brate un copil care cadea de la etajul trei - VIDEO Un politist din Asyut, Egipt, a salvat viata unui copil pe care a reusit sa-l prinda in brate, dupa ce acesta a cazut de la etajul trei al unei cladiri. Salvatorul si inca doi colegi pazeau sucursala... ...continuare.

Oana Roman, adevarul despre relatia cu sora sa, Catinca. Nimeni nu a stiut asta pana acum

publicat 2018-02-22 16:30:02 (Antena3)
Oana Roman, adevarul despre relatia cu sora sa, Catinca. Nimeni nu a stiut asta pana acum Oana Roman a dezvaluit adevarata relatie pe care o are cu sora sa, Catinca. Cele doua au tati diferiti, insa s-au inteles de minune de fiecare data. "Diferenta intre mine si Catinca este de 9 ani. M... ...continuare.

Lovitura pentru PSD in ziua anuntului despre DNA

publicat 2018-02-22 16:15:02 (Antena3)
Lovitura pentru PSD in ziua anuntului despre DNA Procurorii DNA fac perchezitii la PSD Prahova pentru chitante pentru campania pentru alegerile europarlamentare din anul 2014 a Dacianei Sarbu. Laura Moagher, secretar executiv al PSD a facut declaratii, la... ...continuare.

Au torturat si omorat un batran fiindca nu mai aveau bani de pacanele. Vinovatii si-au primit sentinta

publicat 2018-02-22 16:15:02 (Antena3)
Au torturat si omorat un batran fiindca nu mai aveau bani de pacanele. Vinovatii si-au primit sentinta Doi tineri din Vaslui au omorat un batran de 84 de ani fiindca nu mai aveau bani de pacanele. Acestia au fost condamnati la inchisoare si au fost obligati sa plateasca daune familiei... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro