Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Consumul regulat de bauturi carbogazoase cu continut mare de zahar sporeste riscul de cancer

publicat 2018-02-22 17:30:03 (Antena3)
Consumul regulat de bauturi carbogazoase cu continut mare de zahar sporeste riscul de cancer Persoanele care beau in mod regulat bauturi carbogazoase cu continut mare de zahar prezinta un risc mai mare de a face cancer decat cele care nu consuma astfel de bauturi, indiferent daca sunt sau nu... ...continuare.

Sustinatorii lui Tudorel Tudor s-au strans in fata Ministerului Justitiei

publicat 2018-02-22 17:30:03 (Antena3)
Sustinatorii lui Tudorel Tudor s-au strans in fata Ministerului Justitiei Mai multi oameni s-au adunat, joi dupa-amiaza, in fata Ministerului Justitiei pentru a-i transmite lui Tudorel Toader ca trebuie sa propuna demiterea procurorului-sef al DNA, Laura Codruta... ...continuare.

RATB nu va mai exista

publicat 2018-02-22 17:30:03 (Antena3)
RATB nu va mai exista Consiliul General al Capitalei a fost de acord, joi, cu reorganizarea Regiei Autonome de Transport Bucuresti, prin schimbarea formei juridice din regie autonoma in societate pe actiuni, ai carei actionari vor fi Mu... ...continuare.

Olguta Vasilescu reactioneaza, dupa ce PNL a amenintat-o cu plangere penala: Cum sa faci asemenea gafe ca partid de opozitie?

publicat 2018-02-22 17:30:03 (Antena3)
Olguta Vasilescu reactioneaza, dupa ce PNL a amenintat-o cu plangere penala: Cum sa faci asemenea gafe ca partid de opozitie? Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu, reactioneaza, dupa ce in plenul Parlamentului un deputat PNL a amenintat-o cu plangere penala. Olguta Vasilescu sustine ca cei de la PNL nu au inteles faptul ca... ...continuare.

A vazut o cioara ciugulind dintr-o bucata de paine. La scurt timp, de pasare s-a apropiat un soricel. Ce a urmat insa i-a lasat pe toti fara cuvinte. "Este impresionant" (VIDEO)

publicat 2018-02-22 17:15:02 (Antena3)
A vazut o cioara ciugulind dintr-o bucata de paine. La scurt timp, de pasare s-a apropiat un soricel. Ce a urmat insa i-a lasat pe toti fara cuvinte. Este  impresionant (VIDEO) A vazut o cioara ciugulind dintr-o bucata de paine si a luat telefonul sa o filmeze. Insa nu se astepta la ceea ce avea sa urmeze. De pasare s-a apropiat un soricel. Timid si fricos, animalul s-a... ...continuare.

Waze vs Google Maps. Care este cel mai bun serviciu de navigatie prin GPS

publicat 2018-02-22 17:15:02 (Antena3)
Waze vs Google Maps. Care este cel mai bun serviciu de navigatie prin GPS Care este serviciul de navigatie prin GPS care te duce cel mai repede la destinatie? Un utilizator a testat, timp de un an, aplicatiile Apple Maps, Google Maps si Waze. A descoperit ca Google Maps este cel mai... ...continuare.

Motivul emotionant pentru care o mireasa a purtat o rochie din parasuta in ziua nuntii - FOTO

publicat 2018-02-22 17:15:01 (Antena3)
Motivul emotionant pentru care o mireasa a purtat o rochie din parasuta in ziua nuntii - FOTO Maiorul Claude Hensinger, pilotul unui bombardier B-52, se intorcea impreuna cu echipajul sau dintr-un raid asupra Japoniei. O defectiune tehnica a provocat aprinderea unui motor, iar parasutele au fost... ...continuare.

Ce a facut judecatoarea Geanina Terceanu cu patru zile inainte sa ajunga la inchisoare

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
Ce a facut judecatoarea Geanina Terceanu cu patru zile inainte sa ajunga la inchisoare Fosta judecatoare Geanina Terceanu s-a casatorit civil, vinerea trecuta, cu alesul ei, Ionut Ploiesteanu. Fosta judecatoare s-a maritat cu propriul ei denuntator, pentru ca Ionut, fost taximetrist, a... ...continuare.

Un barbat a murit in timp ce schia pe partia din Paltinis

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
Un barbat a murit in timp ce schia pe partia din Paltinis Un barbat a murit in timp ce schia pe partia din Paltinis. Turistul, in varsta de 49 de ani, a suferit un stop cardio-respirator, iar medicii care au intervenit la fata locului nu l-au mai putut... ...continuare.

Hotii iti ofera brelocuri, portchei sau mascote cu un cip ascuns si stiu apoi fiecare miscare a ta. Ce spune politia despre acest mod de operare

publicat 2018-02-22 17:00:02 (Antena3)
Hotii iti ofera brelocuri, portchei sau mascote cu un cip ascuns si stiu apoi fiecare miscare a ta. Ce spune politia despre acest mod de operare Pe internet circula un anunt atribuit Politiei Romane despre un nou mod de operare al hotilor. "In diverse locuri frecventate (statii de benzina, parcaje, supermarketuri etc) se distribuie gratuit mici... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro