CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EXCLUSIV! Razvan Botezatu, atacat de un sarpe! A cazut si s-a lovit: "Nu stiu daca era sau nu veninos"

publicat 2018-04-22 18:00:02 (Antena3)
EXCLUSIV! Razvan Botezatu, atacat de un sarpe! A cazut si s-a lovit: Nu stiu daca era sau nu veninos Situatie halucinanta pentru cunoscutul prezentator Razvan Botezatu! Acesta a fost pur si simplu atacat de un sarpe pe Autostrada Soarelui, acolo unde oprise pentru a-si plimba putin cainele.   Speriat... ...continuare.

LOTO 6/49. LOTO. Numerele extrase la tragerea de duminica

publicat 2018-04-22 17:30:02 (Antena3)
LOTO 6/49. LOTO. Numerele extrase la tragerea de duminica LOTO 6/49. Prezentatorii extragerii LOTO 6/49 de la TVR se joaca cu sumele puse la bataie. S-a intamplat duminica seara, in direct, atunci cand prezentatorul extragerii a anuntat suma report la LOTO... ...continuare.

LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica, 22 aprilie 2018. Surpriza la 6 din 49

publicat 2018-04-22 17:30:02 (Antena3)
LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica, 22 aprilie 2018. Surpriza la 6 din 49 LOTO 6 din 49 din 19 aprilie 2018. 4, 21, 22, 27, 24, 37 Loto 5 din 40 din 19 aprilie 2018. 22, 31, 8, 29, 28, 14 Joker din 19 aprilie 2018.  27, 10, 19, 14, 32 + 2 Noroc   0 6 2 2 2 7... ...continuare.

Marius Bodochi, despre cum a inceput iubirea pentru teatru: "Norocul meu a fost ca m-am mutat de la periferie langa Teatrul National din Cluj"

publicat 2018-04-22 17:30:02 (Antena3)
Marius Bodochi, despre cum a inceput iubirea pentru teatru: Norocul meu a fost ca m-am mutat de la periferie langa Teatrul National din Cluj Actorul Marius Bodochi a povestit in emisiunea "Adevaruri de viata" cum a inceput dragostea sa pentru teatru. "Norocul meu a fost ca prin 64-65 ne-am mutat dintr-o zona periferica in centrul Clujului,... ...continuare.

Sfantul Gheorghe, traditii si obiceiuri. Ce fac fetele nemaritate pe 23 aprilie pentru a-si gasi jumatatea

publicat 2018-04-22 17:15:02 (Antena3)
Sfantul Gheorghe, traditii si obiceiuri. Ce fac fetele nemaritate pe 23 aprilie pentru a-si gasi jumatatea Sfantul Gheorghe, traditii si obiceiuri. Sfantul Mare Mucenic Gheorghe, Purtatorul de Biruinta, este sarbatorit la 23 aprilie. Sfantul Gheorghe, traditii si obiceiuri. In aceasta zi, gospodarii dau foc... ...continuare.

O masina a luat foc pe Autostrada A1, circulatia rutiera este restrictionata - VIDEO

publicat 2018-04-22 17:15:02 (Antena3)
O masina a luat foc pe Autostrada A1, circulatia rutiera este restrictionata - VIDEO O masina a luat foc pe Autostrada A1, pe sensul de mers catre Pitesti, circulatia rutiera fiind restrictionata pentru efectuarea cercetarilor. Potrivit Centrului Infotrafic, pe Autostrada A1 Bucuresti -... ...continuare.

Incident armat intr-un restaurant din Tennessee: Patru persoane au murit, iar alte patru au fost ranite

publicat 2018-04-22 17:00:02 (Antena3)
Incident armat intr-un restaurant din Tennessee: Patru persoane au murit, iar alte patru au fost ranite Un barbat dezbracat aproape complet, care purta doar o geaca verde, a deschis focul intr-un restaurant Waffle House situat in apropiere de orasul Nashville, din Tennessee. In atac au murit patru persoane si au fo... ...continuare.

Amalia Enache, impresionata de gestul unei batrane care cersea: "S-a apropiat de fiica mea si i-a spus..."

publicat 2018-04-22 17:00:02 (Antena3)
Amalia Enache, impresionata de gestul unei batrane care cersea: S-a apropiat de fiica mea si i-a spus... Prezentatoarea Amalia Enache a fost impresionata de gestul unei batrane cersetoare, care s-a apropiat de fiica sa si i-a dat o portocala, ...continuare.

Se afla in autobuz cand a vazut cum un barbat il apuca de mana pe un tanar necunoscut si isi pune capul pe umarul sau. Cand a inteles ce se intampla a scos telefonul si a facut o fotografie

publicat 2018-04-22 16:45:02 (Antena3)
Se afla in autobuz cand a vazut cum un barbat il apuca de mana pe un tanar necunoscut si isi pune capul pe umarul sau. Cand a inteles ce se intampla a scos telefonul si a facut o fotografie Se urcase in autobuz cand a vazut ceva incredibil desfasurandu-se chiar in fata ochilor sai. Un barbat s-a apropiat de un tanar necunoscut, l-a luat de mana si si-a pus capul pe umarul sau. Cand... ...continuare.

PNL va depune saptamana viitoare motiunea impotriva ministrului Sanatatii

publicat 2018-04-22 16:45:02 (Antena3)
PNL va depune saptamana viitoare motiunea impotriva ministrului Sanatatii Partidul National Liberal (PNL) va depune saptamana viitoare motiunea impotriva ministrului Sanatatii, Sorina Pintea, a anuntat duminica, la Botosani, presedintele PNL, Ludovic Orban. Potrivit acestuia,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro