CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Gheorghe Gheorghiu recunoaste in sfarsit de ce s-a despartit de Anca Țurcasiu

publicat 2018-04-22 19:00:02 (Antena3)
Gheorghe Gheorghiu recunoaste in sfarsit de ce s-a despartit de Anca Țurcasiu Au trait o frumoasa poveste de iubire timp de patru ani, iar multa lume a ramas uimita atunci cand cei doi si-au spus adio. Recent, Gheorghe Gheorghiu a marturisit de ce s-a despartit de frumoasa... ...continuare.

LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica 22 aprilie 2018. Niciodata nu s-a mai intamplat asta

publicat 2018-04-22 19:00:02 (Antena3)
LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica 22 aprilie 2018. Niciodata nu s-a mai intamplat asta LOTO 6 din 49 din 1 aprilie 2018. 12, 23, 20, 11, 42, 18 Loto 5 din 40 din 1 aprilie 2018. 36, 2, 20, 5, 25, 27 Joker din 1 aprilie 2018.  15, 21, 41, 5, 12 + 8 Noroc   3 4 2 7 3 9... ...continuare.

Dieta cu patrunjel. Cum sa slabesti 4-5 kilograme in numai o saptamana

publicat 2018-04-22 18:45:02 (Antena3)
Dieta cu patrunjel. Cum sa slabesti 4-5 kilograme in numai o saptamana Dieta. Dieta cu patrunjel se tine o saptamana si te poate ajuta sa scapi rapid de 4-5 kilograme. Pe langa faptul ca patrunjelul contine de patru ori mai multa vitamina C decat portocala, el tine sub control tensiunea, ... ...continuare.

Ce a putut scoate la vanzare un bistritean! Oamenilor nu le-a venit sa creada cand au citit anuntul

publicat 2018-04-22 18:30:02 (Antena3)
Ce a putut scoate la vanzare un bistritean! Oamenilor nu le-a venit sa creada cand au citit anuntul Un bistritean a socat internetul, dupa ce a decis sa scoata la vanzare ceva de-a dreptul incredibil. Mai precis, barbatul a decis sa-si vanda dintii de plastic, oferindu-i chiar si in rate, pentru a... ...continuare.

Ce a scris DJ Avicii, cu trei zile inainte de a muri. Nimeni nu se astepta la asta

publicat 2018-04-22 18:30:02 (Antena3)
Ce a scris DJ Avicii, cu trei zile inainte de a muri. Nimeni nu se astepta la asta Lumea muzicii nu isi revine inca din socul mortii tanarului DJ Avicii. Fanii sunt si mai indurerati, dupa ce au citit ce a scris Tim Bergling, cu trei zile inainte de a muri. Nimic nu anunta tragedia... ...continuare.

LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica 22 aprilie 2018. Niciodata nu s-a mai intamplat asa ceva

publicat 2018-04-22 18:15:02 (Antena3)
LOTO 6/49. Avem numerele extrase duminica 22 aprilie 2018. Niciodata nu s-a mai intamplat asa ceva LOTO 6 din 49 din 1 aprilie 2018. 12, 23, 20, 11, 42, 18 Loto 5 din 40 din 1 aprilie 2018. 36, 2, 20, 5, 25, 27 Joker din 1 aprilie 2018.  15, 21, 41, 5, 12 + 8 Noroc   3 4 2 7 3 9... ...continuare.

Jurnalist ucis in direct, in timp ce transmitea de la un protest - VIDEO

publicat 2018-04-22 18:15:02 (Antena3)
Jurnalist ucis in direct, in timp ce transmitea de la un protest - VIDEO Un jurnalist a fost ucis in direct in timp ce transmitea de la un protest din Nicaragua. Barbatul vorbea despre daunele produse de protestatarii la o banca din orasul Bluefields, cand se aude o impuscatura,... ...continuare.

MESAJE SF GHEORGHE. Cele mai frumoase mesaje, urari, felicitari, sms-uri de Sfantul Gheorghe pentru cei apropiati care poarta acest nume

publicat 2018-04-22 18:15:02 (Antena3)
MESAJE SF GHEORGHE. Cele mai frumoase mesaje, urari, felicitari, sms-uri de Sfantul Gheorghe pentru cei apropiati care poarta acest nume MESAJE SF GHEORGHE. Crestinii il sarbatoresc pe 23 aprilie pe Sfantul Mare Mucenic Gheorghe, purtatorul de biruinta. Peste 900.000 de romani, care poarta numele de Gheorghe, Gheorghita,... ...continuare.

Dorinta neimplinita a Ionelei Prodan. In urma cu doi ani, cantareata de muzica populara a recunoscut care este cel mai ascuns vis al sau

publicat 2018-04-22 18:00:02 (Antena3)
Dorinta neimplinita a Ionelei Prodan. In urma cu doi ani, cantareata de muzica populara a recunoscut care este cel mai ascuns vis al sau Ionela Prodan a murit cu o dorinta neimplinita. In urma cu doi ani, vedeta a marturisit ca are un vis pe care vrea sa si-l indeplineasca. Din pacate, boala a rapus-o, iar biografia pe care interpreta voia... ...continuare.

Maria Ciobanu si-a anuntat retragerea, dupa 60 de ani de cariera

publicat 2018-04-22 18:00:02 (Antena3)
Maria Ciobanu si-a anuntat retragerea, dupa 60 de ani de cariera Dupa 60 de ani de activitate, Maria Ciobanu a decis sa se retraga din activitate. Maria Ciobanu a pregatit un concert la Sala Palatului, concert care va fi finaliza cariera artistica a ei si care a reusit sa... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro