EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




O concurenta de la Puterea Dragostei a facut anuntul trist: "Drumul meu in emisiune s-a sfarsit"

publicat 2020-03-08 19:47:55 (Romania-TV)
O concurenta de la Puterea Dragostei a facut anuntul trist: "Drumul meu in emisiune s-a sfarsit" Andreea Oprica, una dintre cele mai controversate concurente din acest sezon, i-a intristat pe fani cu un anunt. A postat pe retelele de socializare ca nu isi mai doreste sa cont.inue in competitie. "Cred ca drumul meu la Puterea Dragostei s-a sfarsit si mai cred ca sunt mandra de mine. Am luptat, am avut un scop, desi nu mi s-a indeplinit, dar am luptat si de asta sunt mandra pentru ca pot. L-am cunoscut pe Andy si asta m-a implinit, desi nu suntem iubiti, suntem prieteni...si da, sunt... ...continuare.

O fetita de doi ani din Salaj a murit dupa ce a cazut de la etajul al patrulea

publicat 2020-03-08 19:32:58 (Romania-TV)
O fetita de doi ani din Salaj a murit dupa ce a cazut de la etajul al patrulea "Politia a fost sesizata de catre o femeie, din municipiul Zalau, despre faptul ca fiica ei, in varsta de doi ani, a cazut de la etajul patru al locuintei. Fetita a fost transportata la spital pentru investigatii, insa in ciuda eforturilor depuse de medici a decedat", a declarat duminica, pentru AGERPRES, Maria Cristea, purtator de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Salaj. Potrivit sursei citate, politistii continua cercetarile pentru infractiunea de ucidere din culpa. ...continuare.

Si-a omorat in bataie copiluol de 5 ani pentru ca i-a rupt biletul la pariuri

publicat 2020-03-08 19:32:58 (Romania-TV)
Si-a omorat in bataie copiluol de 5 ani pentru ca i-a rupt biletul la pariuri Presa din Nigeria sustine ca fiul suspectului, pe nume Emmanuel, a aruncat biletul barbatului, care ar fi fost unul castigator, in timp ce acesta dormea.  Bamidele Olajide, in varsta de 38 de ani, a fost arestat de politia din Lagos, cel mai mare oras din tara africana, iar mai apoi a povestit intregul moment tragic.  "Nu a fost intentionat. L-am batut de suparare ca a pierdut biletul. El a fugit afara si a cazut pe scari. A cazut pe podea si s-a lovit la cap. Regret ce am facut. As fi vrut... ...continuare.

Rares Bogdan: "Situatia poate deveni critica. 14.000 de romani au venit in tara din Italia"

publicat 2020-03-08 19:17:56 (Romania-TV)
Rares Bogdan: "Situatia poate deveni critica. 14.000 de romani au venit in tara din Italia" Cursele aeriene din Romania ar putea fi limitate din cauza raspandirii coronavirusului, anuntul fiind facut de Nelu Tatar, secretar de stat in ministerul Sanatatii, in urma raspandirii virusului in Italia. "Din aceste 13 cazuri, 10 sau chiar 11 sunt de import, adica au venit din Italia. Avem doar doua transmiteri directe, pe care le gasim cel al nepotului de 16 ani si fetele din scoala.In aceste conditii, atat INSP (Institutul National de Sanatate Publica -n.r.) cat si Centrul National de... ...continuare.

Coronavirus. Panica printre romanii din Italia: "Au fugit aseara cu masinile si cu trenul acolo unde au vazut cu ochii"

publicat 2020-03-08 19:02:55 (Romania-TV)
Coronavirus. Panica printre romanii din Italia: "Au fugit aseara cu masinile si cu trenul acolo unde au vazut cu ochii" Mara face anuntul in speranta ca romanii care se afla in Italia sa ramana acolo, daca vin acasa risca sa infecteze persoanele dragi. "Sunt ingrozita. M-a sunat acum o prietena care e in Milano sa-mi spuna cum un sfert din romanii care stateau in blocul ei au fugit aseara - pentru ca stiau ca, de azi dimineata, toata Lombardia va fi in carantina. M-a sunat sa ma roage sa scriu despre asta si sa fac si eu un apel prin care sa le amintesc romanilor plecati ca, prin fuga lor, nu fac altceva decat... ...continuare.

SURVIVOR ROMANIA 8 MARTIE 2020 LIVE VIDEO ONLINE STREAM Kanal D. Scandal urias dupa nominalizarea ceelui eliminat

publicat 2020-03-08 18:47:57 (Romania-TV)
SURVIVOR ROMANIA 8 MARTIE 2020 LIVE VIDEO ONLINE STREAM Kanal D. Scandal urias dupa nominalizarea ceelui eliminat SURVIVOR ROMANIA 8 MARTIE 2020 LIVE VIDEO ONLINE STREAM Kanal D. Andi de la Survivor, nominalizat de catre colegi spre eliminare! Reactia razboinicului: "Am simtit lucrul asta" "Razboinicii au decis din nou, aici avem numele primului nominalizat din aceasta saptamana. Primul nominalizat in aceasta saptamana este Andi. Te asteptai la aceasta decizie?", a declarat Dan Cruceru, prezentatorul Survivor. "Da, sigur ca ma asteptam. Desi colegii mei nu s-au vorbit, poate din coincidenta au votat in... ...continuare.

O eleva din Craiova, batuta si umilita sub ochii a zeci de oameni: "Mi-au dat cu pumnii in stomac si mi-au smuls parul"

publicat 2020-03-08 18:33:00 (Romania-TV)
O eleva din Craiova, batuta si umilita sub ochii a zeci de oameni: "Mi-au dat cu pumnii in stomac si mi-au smuls parul" Totul s-a intamplat sambata, in zona centrului comercial Mercur din centrul orasului Craiova, acolo unde eleva a fost prinsa de mai multe fete care au batut-o, au scuipat-o si i-au smuls parul din cap. Momentul a fost povestit pe retelele de socializare de o tanara care a sarit in ajutorul elevei, in timp ce mai multi oameni au asistat nepasatori la scenele violente petrecute langa ei. "CRAIOVA, ora 17 - Ies din Centrul Comercial Mercur situat, dupa cum bine stiti fix in centrul orasului.... ...continuare.

Bomba in showbiz! Adrian Mutu a fost batut de interlopi in fata unui restaurant din Bucuresti. Care este starea selectionerului

publicat 2020-03-08 18:02:56 (Romania-TV)
Bomba in showbiz! Adrian Mutu a fost batut de interlopi in fata unui restaurant din Bucuresti. Care este starea selectionerului Potrivit Fanatik.ro, Adrian Mutu s-a imbatat si a vorbit urat la masa, l-a jignit pe liderul cunoscutului clan din Pantelimon, Caran. Acesta din urma s-a enervat, l-a scos afara din restaurant si i-a dat doi pumni lui Mutu. In urma incidentului, "Briliantul" a fost salvat de mai multi apropiati prezenti in restaurant. Adrian Mutu, dezvaluiri in premiera despre scandalul drogurilor de la Chelsea. "Stiu ce am facut" Prima reactie a lui Adrian Mutu "Nu am nevoie de asa ceva acum. Nu ma... ...continuare.

Coronavirusul face prapad. Doua femei s-au batut intr-un supermarket pe un pachet de hartie igienica

publicat 2020-03-08 17:32:56 (Romania-TV)
Coronavirusul face prapad. Doua femei s-au batut intr-un supermarket pe un pachet de hartie igienica Desi femeia mai tanara are in cos mai multe baxuri de hartie igienica, nu vrea sa renunte si se lupta cu o batranica. Desi scena este extrem de amuzante si a starnit hohote de ras, unii internauti au condamnat-o pe tanara pentru stocarea hartiei igienice. "Ma simt foarte suparata sa o vad pe acea doamna cu un carucior intreg de hartie igienica si nu ii ofera si acelei doamne mai in varsta. Arata-ti respectul fata de varstnic", a spus o femeie. "Nu mai este chiar amuzant! Se ajunge in punctul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro