EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Averea lui Cristian Topescu: Ce pensie avea fostul comentator sportiv

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena3)
Averea lui Cristian Topescu: Ce pensie avea fostul comentator sportiv Christel Ungar, sotia lui Cristian Topescu, a completat declaratia de avere a fostului comentator in calitate de membru al Consiliului de Administratie al TVR. Cei doi soti detineau un apartament de 120 de... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vesti proaste de la meteorologi. Ce se va intampla cu VREMEA, in urmatoarele ore

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena-1)
Vremea este instabila, iar cantitatile de precipitatii sunt insemnate in majoritatea tarii. In Bucuresti cerul este variabil spre senin, dar pe timpul noptii se anunta precipitatii usoare. ...continuare.

Crezi in sufletul pereche? Cine ti s-ar potrivi din punct de vedere astrologic! E scris in stele sa fiti impreuna

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena-1)
Crezi in sufletul pereche? Cine ti s-ar potrivi din punct de vedere astrologic! E scris in stele sa fiti impreuna Crezi in sufletul pereche?  E scris in stele sa fiti impreuna: afla cum isi va gasi fiecare zodie jumatatea! ...continuare.

Vine potopul! Ne asteapta furtuni puternice si ploi cu grindina! Anunt de ultim moment de la ANM pana duminica

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena-1)
Vine potopul! Ne asteapta furtuni puternice si ploi cu grindina! Anunt de ultim moment de la ANM pana duminica Meteorologii au emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de furtuna si grindina pentru judetul Tulcea si localitati din judetul Constanta, valabila pana la ora 10:30. ...continuare.

Calendar ortodox 18 mai. Mare sarbatoare a crestinatatii! La multi ani celor cu numele!

publicat 2018-05-17 09:30:02 (Antena-1)
Calendar ortodox 18 mai. Mare sarbatoare a crestinatatii! La multi ani celor cu numele! Calendar ortodox 18 mai. Mare sarbatoare a crestinatatii. Biserica Ortodoxa ii pomeneste pe sfintii mucenici Petru, Dionisie (Denisa), Andrei, Pavel si Hristina (Cristina) fecioara! La multi ani celor cu numele! Semnificatia numelor. ...continuare.

Supriza de la IKEA: Retailerul lanseaza un card de credit pentru clienti cu care acestia isi pot plati chiar si facturile. Care este dobanda

publicat 2018-05-17 09:15:34 (Ziarul-Financiar)
Supriza de la IKEA: Retailerul lanseaza un card de credit pentru clienti cu care acestia isi pot plati chiar si facturile. Care este dobanda Retailerul de mobila IKEA lanseaza un card de credit denumit Ikea Visa care le da posibilitatea clientilor de a beneficia de o serie de avantaje, potrivit CNN.Proiectat pentru a transforma cumparaturile la IKEA intr-o activitate mai accesibila, clientii care detin carduri pot castiga recompense la cumparaturile cu cardul de credit din magazinele IKEA, dar si la cheltuielile de zi cu zi precum plata facturilor si a alimentelor, pe care le pot folosi pentru a achizitiona produse IKEA la... ...continuare.

Crize de FURIE in turneul de la Roma. Pliskova a DISTRUS scaunul arbitrului. Ce a facut antrenorul ei este si mai reprobabil | VIDEO

publicat 2018-05-17 09:15:34 (Ziarul-Financiar)
Crize de FURIE in turneul de la Roma. Pliskova a DISTRUS scaunul arbitrului. Ce a facut antrenorul ei este si mai reprobabil | VIDEO Suparata ca arbitri nu i-au luat in calcul un smash care a aterizat in teren, in setul decisiv, Karolina Pliskova, a oferit unul dintre cele mai urate momente ale anului in tenisul feminin, imediat dupa ce a fost eliminata de grecoaica Maria Sakkari din turul secund al turneului de la Roma, scor 3-6, 6-3, 7-5, scrie ProSport.La 5-5 in setul decisiv, jucatoarea care a eliminat-o pe Simona Halep din sferturile de finala de la Madrid a trimis um smash care a aterizat in teren, dar o decizie... ...continuare.

MApN organizeaza, joi, in toata tara, ceremonii militare dedicate Zilei Eroilor. Unde se vor desfasura evenimentele din Bucuresti

publicat 2018-05-17 09:15:19 (Romania-TV)
MApN organizeaza, joi, in toata tara, ceremonii militare dedicate Zilei Eroilor. Unde se vor desfasura evenimentele din Bucuresti In Bucuresti, vor avea loc mai multe manifestari. Astfel, la ora 10.00, la Cimitirul Israelit "Filantropia", va fi organizata o ceremonie de depuneri de coroane de flori, la ora 10.30, la Cimitirul de onoare romanesc Ghencea Militar se va desfasura ceremonia militara intitulata "Rostirea solemna a numelor eroilor romani cazuti in Primul Razboi Mondial", la ora 12.00, vor avea loc ceremonii de depuneri de coroane de flori la Mormantul Ostasului Necunoscut din Parcul Carol I, la Monumentul... ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti si in sase judete. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de evaziune fiscala

publicat 2018-05-17 09:15:19 (Romania-TV)
Perchezitii in Bucuresti si in sase judete. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de evaziune fiscala Politistii Directiei de Investigare a Criminalitatii Economice din Inspectoratul General al Politiei Romane, cu sprijinul Directiei Operatiuni Speciale, fac 30 de perchezitii in Bucuresti si in judetele Arad, Brasov, Calarasi, Constanta, Dolj si Ilfov, intr-un dosar penal instrumentat sub coordonarea Parchetului Tribunalului Bucuresti. Sunt vizate locuintele unor persoane suspectate ca ar coordona o activitate infractionala, precum si sediile sau punctele de lucru ale 13 societati comerciale.... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro