EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cum isi va aminti lumea de Cristian Țopescu. Marturisirea fostului crainic, facuta acum 5 ani / VIDEO

publicat 2018-05-15 20:00:25 (Libertatea)
Cum isi va aminti lumea de Cristian Țopescu. Marturisirea fostului crainic, facuta acum 5 ani / VIDEO Cristian Țopescu, despre cum isi va aminti lumea despre el. Marturisirea a fost facuta acum 5 ani, intr-un interviu luat de Cristian Otopeanu. "Printre altele, isi vor aminti de comentariile mele care au insotit izbanzile unor mari sportivi romani: Nadia Comaneci, Ivan Patzaichin, Ilie Nastase, Cristian Gatu, Gheorghe Hagi, Catalina Ponor, Andreea Raducan si, poate, o […] Post-ul Cum isi va aminti lumea de Cristian Țopescu. Marturisirea fostului crainic, facuta acum 5 ani / VIDEO... ...continuare.

Vicepremierul Viorel Ștefan spune ca Romania are a cincea cea mai mare crestere economica din UE

publicat 2018-05-15 20:00:25 (Libertatea)
Vicepremierul Viorel Ștefan spune ca Romania are a cincea cea mai mare crestere economica din UE Vicepremierul Viorel Ștefan spune ca Romania are a cincea cea mai mare crestere economica din UE. Precizarile acestuia vin in contextul in care INS a anuntat, marti, ca economia Romaniei a crescut, in primul trimestru din 2018, cu 4%, pe serie bruta, si cu 4,2% pe serie ajustata sezonier, comparativ cu aceeasi perioada din 2017. […] Post-ul Vicepremierul Viorel Ștefan spune ca Romania are a cincea cea mai mare crestere economica din UE apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A MURIT CRISTIAN ȚOPESCU // Cea mai mare "gafa" a lui Țopescu: otet in loc de palinca pentru ministrul sportului

publicat 2018-05-15 20:00:23 (Gazeta-Sporturilor)
A MURIT CRISTIAN ȚOPESCU // Cea mai mare gafa a lui Țopescu: otet in loc de palinca pentru ministrul sportului Țopescu a "comis-o" la Jocurile Olimpice de Iarna de la Albertville, 1992. Când, primind vizita ministrului sportului, l-a tratat cu otet în loc de palinca. "Locuiam în Satul Olimpic al ziaristilor si am primit vizita ministrului Tineretului si Sportului, domnul Ion Moldovan si a lui Cristian Gatu, care era secretar de stat. Au venit sa vada delegatia României si ziaristii din tara. ... ...continuare.

Comentariile celebre ale lui Cristian Țopescu! Nadia, prima nota de 10 din istoria gimnasticii

publicat 2018-05-15 20:00:02 (CanCan)
Cristian Țopescu a fost cel mai mare comentator sportive din Romania, de altfel, de el s-au legat numeroase performante de marca pe care sportivii nostri le-au obtinut. Le-a comentat, in direct, aproape pe toate, celebre fiind primul 10 din istoria gimnasticii, luat de Nadia la Montreal. CITEȘTE ȘI: CRISTIAN ȚOPESCU A MURIT DE ZIUA FIULUI SAU! […] The post Comentariile celebre ale lui Cristian Țopescu! Nadia, prima nota de 10 din istoria gimnasticii appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Indicii BVB au inchis in teritoriu negativ

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Bursa)
Indicii BVB au inchis in teritoriu negativ Indicii de pe Bursa de Valori Bucuresti (BVB) au inchis in teritoriu negativ a doua sedinta de tranzactionare a saptamanii, lichiditatea totala fiind de 27,44 milioane de lei (5,92 milioane de euro). ...continuare.

Romania, exclusa de la CM de rugby

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Bursa)
Romania, exclusa de la CM de rugby Reprezentativa de rugby a Romaniei a fost exclusa de la Cupa Mondiala din 2019 si amendata cu 100.000 de lire sterline, de comisia World Rugby in cazul privind eligibilitatea jucatorului din Tonga Sione Faka and #39;osilea in echipa nationala. ...continuare.

Un fotbalist roman a fost accidentat grav in timpul meciului. A ramas inconstient pe gazon

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Antena3)
Un fotbalist roman a fost accidentat grav in timpul meciului. A ramas inconstient pe gazon Fotbalistul Denis Harut s-a prabusit inconstient pe gazon in partida Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - ACS Politehnica Timisoara. Jucatorul s-a ciocnit cap in cap cu un adversar si a ramas inert la... ...continuare.

Caz incredibil in Braila! O ambulanta nu a putut pleca in misiune, pentru ca au fost furate cheile din contact

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Antena3)
Caz incredibil in Braila! O ambulanta nu a putut pleca in misiune, pentru ca au fost furate cheile din contact Soferul unei ambulante care s-a deplasat pentru a prelua o urgenta a ramas, marti, fara chei, dupa ce i-ar fi fost furate din contact chiar in timpul interventiei.  Pentru rezolvarea urgentei a fost... ...continuare.

Corneliu Vadim Tudor, mesaj remarcabil despre Cristian Țopescu

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Antena3)
Corneliu Vadim Tudor, mesaj remarcabil despre Cristian Țopescu Corneliu Vadim Tudor vorbea in 2015 despre cele sapte personaje pe care toate televiziunile din Romania le prezinta permanent. Politicianul spune ca ii este dor de emisiunile TVR din anii '70 unde lucrau... ...continuare.

Țeapa momentului pe Facebook! Mii de romani sunt pacaliti zilnic

publicat 2018-05-15 20:00:01 (Antena-1)
Țeapa momentului pe Facebook! Mii de romani sunt pacaliti zilnic In ultima saptamana, zeci de mii de romani au participat la trei promotii online care promiteau premii garantate. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro