CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cum sa dai zapada la o parte rapid, FARA LOPATA

publicat 2018-03-23 08:45:29 (Realitatea-TV)
Cum sa dai zapada la o parte rapid, FARA LOPATA Te-ai saturat sa intepenesti in frig incercand sa faci o carare in fata casei dupa o noapte in care a nins ca in povesti? Afla ca exista un truc inedit care te scapa de patura de zapada in cel mai scurt timp, fara efort. ...continuare.

Donald Trump impune taxe vamale suplimentare importurilor din China. Reactia Beijingului

publicat 2018-03-23 08:45:28 (ProTV)
Bursele mondiale nu au primit bine anuntul ca Statele Unite planuiesc sa impuna taxe vamale importurilor din China. ...continuare.

Andrei Gheorghe, incinerat fara slujba religioasa. Explicatia unui respectat preot pentru aceasta decizie

publicat 2018-03-23 08:45:27 (Mediafax)
Andrei Gheorghe, incinerat fara slujba religioasa. Explicatia unui respectat preot pentru aceasta decizie Joi si vineri, trupul lui Andrei Gheorghe va fi depus la Galeria Mobiud din Capitala, urmand ca sambata la ora 10.00 sa fie incinerat la crematoriul Vitan Barzesti. ...continuare.

Fetita Simonei Gherghe a spus primul cuvant. "Ma laud si eu cu ce am"

publicat 2018-03-23 08:45:24 (Libertatea)
Fetita Simonei Gherghe a spus primul cuvant. Ma laud si eu cu ce am Fetita Simonei Gherghe a spus primul cuvant. Vedeta si-a filmat micuta si a postat pe contul de socializare imaginile cu ea, impartasind bucuria cu fanii ei. Intr-un filmulet postat de Simona Gherghe pe Instagram,  aceasta le arata fanilor momentul cu Ana Georgiana in timp ce spune tata. “Mama da? Nu, glumesc, zice tata. O sa spuna […] Post-ul Fetita Simonei Gherghe a spus primul cuvant. "Ma laud si eu cu ce am" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ce se intampla cu umarul Simonei Halep / VIDEO

publicat 2018-03-23 08:45:24 (Libertatea)
Ce se intampla cu umarul Simonei Halep / VIDEO Ce se intampla cu umarul Simonei Halep. Jucatoarea romana, numarul unu mondial, s-a calificat in turul al treilea al turneului WTA de la Miami (Florida), dotat cu premii totale de 7.972.535 $, invingand-o greu, in trei seturi, 3-6, 6-3, 7-5, pe frantuzoaica Oceane Dodin. In timpul jocului, Simona a acuzat dureri mari la umarul drept. […] Post-ul Ce se intampla cu umarul Simonei Halep / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

De e fost huiduita Simona Halep la Miami! / VIDEO

publicat 2018-03-23 08:45:24 (Libertatea)
De e fost huiduita Simona Halep la Miami! / VIDEO De e fost huiduita Simona Halep la Miami! Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in turul al treilea al turneului WTA de la Miami (Florida), dotat cu premii totale de 7.972.535 dolari, invingand-o greu, in trei seturi, 3-6, 6-3, 7-5, pe frantuzoaica Oceane Dodin, intr-o partida disputata joi. Simonei Halep […] Post-ul De e fost huiduita Simona Halep la Miami! / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

COD PORTOCALIU in toata tara, pana la ora 15.00! Cat timp mai tine gerul

publicat 2018-03-23 08:45:03 (Capital)
COD PORTOCALIU in toata tara, pana la ora 15.00! Cat timp mai tine gerul Capitala si 14 judete sunt, vineri, pana la ora 15.00 sub cod portocaliu care vizeaza ninsoare abundenta, strat de zapada consistent, viscol si vizibilitate scazuta. ...continuare.

Surpriza la "Ferma Vedetelor"! Cine a fost concurenta eliminata din concurs. S-a lasat cu lacrimi

publicat 2018-03-23 08:45:02 (CanCan)
S-a lasat cu surprize dupa noua runda de eliminari de la "Ferma Vedetelor". Rona Hartner, care a fost suparata toata saptamana pe colegii ei, a provocat-o la duel pe Narcisa Suciu. Toata lumea credea ca prima va fi cea care va iesi. Cu toate acestea, Rona a reusit sa o invinga pe Narcisa.  Dupa ce […] The post Surpriza la "Ferma Vedetelor"! Cine a fost concurenta eliminata din concurs. S-a lasat cu lacrimi appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

14 judete si Capitala sunt sub cod portocaliu de ninsori abundente, ger si viscol

publicat 2018-03-23 08:45:02 (Antena3)
14 judete si Capitala sunt sub cod portocaliu de ninsori abundente, ger si viscol 14 judete si Capitala sunt de joi seara sub cod portocaliu de ninsori abundente si viscol si asa vor ramane pana la ora 15. Alte 16 judete se afla sub Cod galben de ninsori pana vineri la ora... ...continuare.

Vesti extrem de triste despre celebra interpreta de muzica populara Ionela Prodan

publicat 2018-03-23 08:45:02 (Antena3)
Vesti extrem de triste despre celebra interpreta de muzica populara Ionela Prodan Vesti extrem de triste despre celebra interpreta de muzica populara Ionela Prodan. Artista este in stare extrem de grava la Spitalul Elias din Capitala. A fost internata miercuri dimineata. Solista in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro