Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un pugilist britanic a murit, dupa ce a castigat un meci la categoria grea / VIDEO

publicat 2018-02-26 21:00:05 (Click)
Un pugilist britanic a murit, dupa ce a castigat un meci la categoria grea / VIDEO Pugilistul Scott Westgarth (31 de ani) a decedat la doua zile dupa ce a castigat un meci, a anuntat, luni, agentul boxerului.Scott Westgarth a evoluat cu Doc Spelman, la Doncaster, iar la putin timp dupa meci a fost transportat la spital, scrie news.ro. Citeste mai departe... ...continuare.

Magistratii sar pentru Laura Codruta Kovesi: 1.024 de judecatori si procurori au trimis o scrisoare deschisa pentru independenta justitiei

publicat 2018-02-26 21:00:05 (Click)
Magistratii sar pentru Laura Codruta Kovesi: 1.024 de judecatori si procurori au trimis o scrisoare deschisa pentru independenta justitiei Laura Codruta Kovesi urmeaza sa fie audiata de CSM, dupa ce Tudorel Toader a cerut revocarea sa din functia de sefa a DNA! Sectia pentru procurori a CSM a anuntat ca urmeaza sa ia marti, la ora 14,00, in discutie solicitarea ministrului Justitiei privind revocarea din functie Citeste mai departe... ...continuare.

Liberalii au patit-o in Parlament: Acuzatii la adresa PSD - 'Ne-a acordat o atentie speciala'

publicat 2018-02-26 21:00:05 (Click)
Liberalii au patit-o in Parlament: Acuzatii la adresa PSD - 'Ne-a acordat o atentie speciala' Sedinta Biroului Executiv al Partidului National Liberal (PNL) s-a desfasurat, luni, la Parlament, la temperaturi scazute. Majoritatea membrilor liberali prezenti la sedinta au stat imbracati cu geci si paltoane. "Intotdeauna judecam la rece. Citeste mai departe... ...continuare.

Gabriela Firea i-a inmanat titlul de cetatean de onoare al Bucurestiului Simonei Halep: Este cea mai importanta distinctie

publicat 2018-02-26 21:00:05 (Click)
Primarul general al Capitalei, Gabriela Firea, i-a inmanat Simonei Halep titlul de cetatean de onoare al Capitalei. La primirea distinctiei, Halep a spus ca este un moment foarte important pentru ea si pentru cariera ei sa fie apreciata la ea acasa. Citeste mai departe... ...continuare.

Șerban Nicolae a EXPLODAT: atac la Rares Bogdan si la deputatul 'Șaorma'

publicat 2018-02-26 21:00:04 (Click)
Șerban Nicolae a EXPLODAT: atac la Rares Bogdan si la deputatul 'Șaorma' Liderul senatorilor PSD, Șerban Nicolae, are o rabufnire, pe pagina personala de Facebook, asta dupa ce a fost atacat in ultima perioada. Citeste mai departe... ...continuare.

O cunoscuta actrita a fost arestata! Vedeta a batut un politist

publicat 2018-02-26 21:00:03 (CanCan)
Actrita Heather Locklear a fost arestata sub suspiciunea de violenta domestica si de agresiune asupra unui politist. Vedeta a fost arestata duminica noapte, in Thousand Oaks, iar din detaliile oferite de un oficial al politiei, unul dintre capetele de acuzare este violenta domestica. Politia a intervenit la ora locala 21.40. Locklear a fost dusa la […] The post O cunoscuta actrita a fost arestata! Vedeta a batut un politist appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Scrisoare deschisa semnata de peste 1.000 de magistrati

publicat 2018-02-26 21:00:03 (Bursa)
Scrisoare deschisa semnata de peste 1.000 de magistrati Peste 1000 de magistrati adreseaza o scrisoare deschisa pentru sustinerea independentei justitiei, intr-un moment in care 'dezbaterile publice recente pun in grav pericol independenta justitiei si parcursul Statului Roman in cadrul Uniunii Europene'. ...continuare.

Studentul criminal, care si-a ucis iubita si pe un vecin, a dat dovada de comportament violent si in arest.

publicat 2018-02-26 21:00:03 (Antena3)
Studentul criminal, care si-a ucis iubita si pe un vecin, a dat dovada de comportament violent si in arest. Studentul libian de 24 de ani, care si-a ucis iubita, pisica acesteia si pe un vecin dintr-un bloc din Capitala, a fost arestat pentru 30 de zile. Nici acest lucru nu l-a facut sa renunte la comportamentul sau... ...continuare.

Zodiile care nu iarta si nu uita nimic, niciodata. Iata pe cine nu trebuie sa superi

publicat 2018-02-26 21:00:02 (Antena3)
Zodiile care nu iarta si nu uita nimic, niciodata. Iata pe cine nu trebuie sa superi Pentru aceste zodii cuvantul "iertare" nu face parte din vocabularul lor. Ai grija cum te porti cu ele ca sa nu ajungi in situatia neplacuta de a-ti cere scuze si de a fi tratata cu nepasare, indiferent... ...continuare.

"Ține-te de lanturi. Poate sare pe noi si ne musca!" Fratii Morosanu, speriati de un rozator care seamana cu sobolan imens

publicat 2018-02-26 21:00:02 (Antena-1)
Fratii Morosanu sunt speriati de un rozator care seamana cu sobolan imens. "Ține-te de lanturi. Poate sare pe noi si ne musca!", spune Catalin. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro