CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




HOROSCOPUL SAPTAMANII 23-29 MARTIE: Cine are probleme

publicat 2018-03-24 00:30:26 (Puterea)
HOROSCOPUL SAPTAMANII 23-29 MARTIE: Cine are probleme Va prezentam horoscopul detaliat pentru fiecare zodie in parte pentru saptamana 23-29 martie 2018, horoscop publicat de Clickpentrufemei.ro. Berbec Veti avea oferte interesante, doar ca nu prea veti sti cum sa alegeti, pentru ca nu veti fi in forma, la capacitate maxima. Daca o sa va dati seama ca sunteti epuizate, nu ezitati sa va luati cateva zile pentru odihna. Nu intra in aventuri care presupun fraudare. In caz contrar, sunteti vulnerabile si amenintate nu numai de amenzi grele, dar si de... ...continuare.

O'Sullivan il invinge pe Trump in joc decisiv si va disputa finala Players Championship

publicat 2018-03-24 00:30:25 (OnlineSport)
O'Sullivan il invinge pe Trump in joc decisiv si va disputa finala Players Championship Meci de mare spectacol, vineri seara, in prima semifinala de la Players Championship intre englezii Ronnie O'Sullivan si Judd Trump, jucatorii cu cele mai multe break-uri de peste o suta de puncte in acest sezon competitional. ...continuare.

Robert Stan, culturistul care a cucerit-o pe Mihaela Radulescu: "Asa mi-a recomandat medicul"

publicat 2018-03-24 00:30:24 (Libertatea)
Robert Stan, culturistul care a cucerit-o pe Mihaela Radulescu: Asa mi-a recomandat medicul Robert Stan, culturistul care a cucerit-0 pe Mihaela Radulescu. Robert Stan, un culturist roman de 22 de ani, care traieste in Spania, a intrat pe scena cu o masca ce amintea de seria Scary Movie. Și cum Mihaelei ii placea ce vede, dar prefera sa-i vada si fata, iar Andrei nu ii placea accesoriul. “Ma […] Post-ul Robert Stan, culturistul care a cucerit-o pe Mihaela Radulescu: "Asa mi-a recomandat medicul" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Novak Djokovic nu mai poate. Fostul numar unu mondial, invins in meciul de debut la turneul de la Miami

publicat 2018-03-24 00:30:24 (Libertatea)
Novak Djokovic nu mai poate. Fostul numar unu mondial, invins in meciul de debut la turneul de la Miami Novak Djokovic nu mai poate. Tenismanul sarb Novak Djokovic, fostul numar unu mondial, a fost invins in meciul sau de debut la turneul ATP Masters 1.000 de la Miami (SUA), dotat cu premii totale de 7,972 milioane de dolari, asa cum s-a intamplat si la Indian Wells, la inceputul acestei luni. Djokovic, calificat direct in […] Post-ul Novak Djokovic nu mai poate. Fostul numar unu mondial, invins in meciul de debut la turneul de la Miami apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

DERBY-uri TARI in fotbalul mondial. Argentina S-A IMPUS in amicalul cu Italia, Germania si Spania au REMIZAT, Mircea Lucescu, VICTORIE cu Turcia

publicat 2018-03-24 00:30:03 (Evenimentul-Zilei)
DERBY-uri TARI in fotbalul mondial. Argentina S-A IMPUS in amicalul cu Italia, Germania si Spania au REMIZAT, Mircea Lucescu, VICTORIE cu Turcia Nationala Argentinei a castigat cu scorul de 2-0 amicalul cu Italia, disputat, vineri, la Manchester. Germania a remizat cu Spania, scor 1-1. ...continuare.

Unul din trei belgieni inca se teme sa circule cu metroul sau avionul

publicat 2018-03-24 00:30:02 (Capital)
Unul din trei belgieni inca se teme sa circule cu metroul sau avionul Dupa doi ani de la atacurile teroriste de la Bruxelles, unul din trei belgieni inca se teme sa foloseasca transportul public, potrivit unui sondaj de opinie realizat Ipsos, transmis de Le Soir si Het Laatste Nieuws, RTL si VTM. ...continuare.

Ofensiva modelelor celor mai puternici constructori auto: Care au fost cele mai bune masini la Salonul Auto de la Geneva

publicat 2018-03-24 00:15:32 (Ziarul-Financiar)
Ofensiva modelelor celor mai puternici constructori auto: Care au fost cele mai bune masini la Salonul Auto de la Geneva Era de asteptat ca Salonul Auto de la Geneva sa fie marcat, asa cum s-a intamplat la ultimele evenimente, de ideea de electrificare a gamei de automobile. Asa a si fost, cele mai multe concepte fiind indreptate catre zona de electrice. Au existat insa si numeroase surprize (placute, din punctul meu de vedere) care au pus combustibilul traditional la loc de cinste.Laitmotivul evenimentului mi s-a parut a fi sintagma "ofensiva modelelor"; am asistat la peste zece conferinte de presa si imi aduc... ...continuare.

Zapada pune frana constructiilor pe masura ce viscolul si ploaia inghetata au alungat muncitorii de pe santiere

publicat 2018-03-24 00:15:32 (Ziarul-Financiar)
Zapada pune frana constructiilor pe masura ce viscolul si ploaia inghetata au alungat muncitorii de pe santiere Citeste si: Se lucreaza la foc continuu pe zece santiere de birouri din Capitala. Peste 25.000 de angajati se vor muta in birouri noi pana la finalul anului in Bucuresti Grafice si tabele constructii Constructorul Octagon spune ca din cei 350 de muncitori care ar trebui sa fie acum pe santierele deschise de companie 150 nu pot lucra din cauza conditiilor meteo.Temperaturile negative, zapada, dar mai ales ploaia inghetata au franat aproape complet avantul dezvoltatorilor care aveau in plan... ...continuare.

Santierul naval din Mangalia va trece sub carma olandezilor de la Damen si a statului roman, care devine actionar majoritar

publicat 2018-03-24 00:15:32 (Ziarul-Financiar)
Santierul naval din Mangalia va trece sub carma olandezilor de la Damen si a statului roman, care devine actionar majoritar Vezi galeria foto Citeste si: Decizie istorica. 2.700 de angajati de la Santierul Naval 2 Mai Mangalia rasufla usurati: Statul va deveni actionar majoritar, cu 51%, dupa ce s-a inteles cu olandezii de la Damen. Este pentru prima data in ultimii 28 de ani cand statul preia controlul unei companii Intrebarea-cheie in cazul santierului naval din Mangalia: Exista competenta profesionala si vointa in Armata Romana pentru a prelua acest santier ca sa produca nave militare pentru care statul roman... ...continuare.

Retailerii de incaltaminte si-au facut loc printre medicamente si alimente in topul celor mai difuzate reclame

publicat 2018-03-24 00:15:32 (Ziarul-Financiar)
Retailerii de incaltaminte si-au facut loc printre medicamente si alimente in topul celor mai difuzate reclame Citeste si: Timisoreana, Borsec, CEC sau Salam de Sibiu sunt branduri care au depasit primul secol de viata. Care sunt pariurile pentru urmatorii 100 de ani? Luna martie aduce in prime-time reclame la parfumuri, produse cosmetice si bijuterii Apropierea primaverii aduce in prime-time reclame la articole si produse pentru renovarea locuintelor si de gradinarit Retailerii de incaltaminte Deich­mann si Hervis s-au promovat luni seara cu spoturi pe trei dintre cele mai urmarite posturi locale de... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro