EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Transgaz monteaza primele conducte din proiectul BRUA

publicat 2018-08-22 12:45:01 (Bursa)
Transgaz monteaza primele conducte din proiectul BRUA Transgaz a inceput lucrarile de montaj la primele conducte propriu-zise din proiectul BRUA, pe santierul din zona Recas, judetul Timis, a declarat, astazi, directorul general al companiei, Ion Sterian. ...continuare.

HOROSCOP SEPTEMBRIE. Taurii se indragostesc luna viitoare

publicat 2018-08-22 12:45:01 (Antena3)
HOROSCOP SEPTEMBRIE. Taurii se indragostesc luna viitoare HOROSCOP Cei mai multi dintre nativii Taur vor petrece luna septembrie muncind pe branci. Vara a luat sfarsit si trebuie sa reveniti la obligatiile dumneavoastra. In a doua jumatate a intervalului veti avea nevoie de... ...continuare.

Dosar penal la DNA pentru finantarea USR

publicat 2018-08-22 12:45:01 (Antena3)
Dosar penal la DNA pentru finantarea USR Finantarea USR este investigata de DNA! Dosarul a fost deschis in urma cu doua saptamani, iar procurorii au cerut documente de la Autoritatea Electorala Permanenta.  Acest dosar s-a deschis la DNA dupa... ...continuare.

Incepe zodia Fecioarei! Cum iti schimba Fecioara viata, in functie de zodie!

publicat 2018-08-22 12:45:01 (Antena3)
Incepe zodia Fecioarei! Cum iti schimba Fecioara viata, in functie de zodie! Spunem cu totii la revedere zodiei Leului. Zilele insorite, neinfricate si cu ritm intens si rapid in care Leul ne-a condus si influentat s-au terminat. Incepand de Joi, 23 august, Soarele intra in Fecioara cea... ...continuare.

ULTIMA ORA! A fost emis COD GALBEN de PLOI TORENȚIALE si vant puternic! Judetele care vor fi afectate! 

publicat 2018-08-22 12:45:01 (Antena-1)
Vremea capricioasa continua sa ne dea batai de cap, dovada fiind avertizarea de tip cod galben de ploi torentiale, ce a fost emisa de Administratia Nationala de Meteorologie in urma cu putin timp.  ...continuare.

Andrei Vacaru preia conducerea zonei de Capital Markets al JLL, departament implicat in tranzactii de aproape 1 mld.euro in ultimii ani

publicat 2018-08-22 12:30:15 (Ziarul-Financiar)
Andrei Vacaru preia conducerea zonei de Capital Markets al JLL, departament implicat in tranzactii de aproape 1 mld.euro in ultimii ani Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului Financiar. Pentru a putea avea acces la informatii trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele) - vezi prezentarea video a ZFCorporate. ...continuare.

Doua fete s-au inecat in Dunare la Braila in timpul unei petreceri. Scafandri ISU le cauta

publicat 2018-08-22 12:30:15 (Romania-TV)
Doua fete s-au inecat in Dunare la Braila in timpul unei petreceri. Scafandri ISU le cauta Cele doua tinere au disparut in apa in zona cunoscuta drept Plaja Lipoveneasca. Disparitia lor a fost anuntat la 112 de un martor, prieten cu cele doua fete. Angajatii ISU Braila le-au cautat pana la lasarea intunericului, marti noaptea cautarile fiind oprite.  Miercuri dimineata, lucratorilor de la ISU Braila li s-au alaturat si doi scafandri de la Constanta, iar cautarile au fost reluate. La fata locului mai este si o autospeciala a Serviciului de Ambulanta Judetean. ...continuare.

Veste proasta pentru soferii autovehiculelor de marfa intre 3,5 si 12 tone. Vezi ce se intampla cu preturile rovinietelor

publicat 2018-08-22 12:30:15 (Romania-TV)
Veste proasta pentru soferii autovehiculelor de marfa intre 3,5 si 12 tone. Vezi ce se intampla cu preturile rovinietelor In continutul Directivei 1999/62/CE ce se refera la vehiculele de transport marfa cu masa totala maxima autorizata (MTMA) mai mare de 3,5 tone, coroborat cu data publicarii Comunicarii in Jurnalul Oficial al Uniunii Europene pe data de 18 februarie 2014, tariful de 12 euro/zi trebuia aplicat incepand cu data de 1 martie 2014 pentru acest tip de vehicule. "Prin Comunicarea publicata la 17.03.2016 in Jurnalul Oficial al UE, tariful a fost majorat la 13 euro/zi cu aplicare de la 01 aprilie 2016,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com