CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Primaria Capitalei vrea sa monteze 50 de cismele in Bucuresti

publicat 2018-04-18 08:45:03 (Bursa)
Primaria Capitalei vrea sa monteze 50 de cismele in Bucuresti Primaria Capitalei ar urma sa investeasca peste un milion de lei pentru montarea a 50 de cismele in Bucuresti, in locurile cele mai circulate de pietoni, precum Gara de Nord, zona centrala, Aeroport Baneasa, precum si in apropierea spitalelor, potrivit unui proiect de hotarare aflat pe ordinea de zi a sedintei Consiliului General al Municipiului Bucuresti (CGMB) care va avea loc joi. Ideea montarii cismelelor a fost propusa de un bucurestean in campania 'Propune pentru Bucuresti', desfasurata... ...continuare.

Un autotren s-a rasturnat langa Mogosoaia. Traficul a fost deviat

publicat 2018-04-18 08:45:02 (Antena3)
Un autotren s-a rasturnat langa Mogosoaia. Traficul a fost deviat Un autotren s-a rasturnat miercuri dimineata in sensul giratoriu de la Mogosoaia, traficul rutier fiind deviat prin DN7 Mogosoaia - Chitila Padure, a anuntat Inspectoratul de Politie Judetean (IPJ) Ilfov. Po... ...continuare.

Un lant de restaurante se prabuseste. Mii de oameni ar putea ramane fara loc de munca

publicat 2018-04-18 08:45:02 (Antena3)
Un lant de restaurante se prabuseste. Mii de oameni ar putea ramane fara loc de munca Lantul de restaurante Bertucci's a cerut intrarea in faliment si se pregateste sa inchida mai multe restaurante. Reprezentantii companiei avertizeaza ca daca nu se gaseste un investitor care sa preia... ...continuare.

Kyle Jenner, facuta praf pe internet dupa ce si-a lasat copilul acasa si a mers la un festival: "Daca voiai sa te distrezi, n-ar fi trebuit sa ramai insarcinata!"

publicat 2018-04-18 08:45:01 (Antena-1)
Kyle Jenner, facuta praf pe internet dupa ce si-a lasat copilul acasa si a mers la un festival: Daca voiai sa te distrezi, n-ar fi trebuit sa ramai insarcinata! Kyle Jenner, sora cea mica a celebrei Kim Kardashian, a fost criticata dur pe retelele de socializare, dupa ce a facut publice mai multe imagini in care apare la Festivalul Coachella, care s-a desfasurat la sfarsitul saptamanii trecute. ...continuare.

Accident in sensul giratoriu de la Mogosoaia. Un TIR s-a rasturnat

publicat 2018-04-18 08:30:18 (Romania-TV)
Accident in sensul giratoriu de la Mogosoaia. Un TIR s-a rasturnat Accidentul a avut loc in jurul orei 4.30. Potrivit politistilor, un sofer de tir moldovean a intrat in plin in sensul giratoriu si s-a rasturnat. Barbatul este ranit usor, a fost testat pentru a se stabili daca a consumat alcool, rezultatul fiind negativ. Traficul a fost deviat prin DN7 Mogosoaia- Chitila Padure pana la ridicarea tirului. Citeste si Accident grav, biciclist ranit VIDEO ...continuare.

Reduceri ochelari de soare. TOP 10 oferte care iti protejeaza ochii si portofelul

publicat 2018-04-18 08:30:17 (Realitatea-TV)
Reduceri ochelari de soare. TOP 10 oferte care iti protejeaza ochii si portofelul Daca sunteti in cautare de ochelari de soare, in aceasta perioada gasiti oferte atragatoare la unul dintre cele mai importante magazine online din Romania, Elefant.ro. Intreaga lista de reduceri ochelari de soare de la Elefant.ro o gasiti LA ACEST LINK. Ochelari de soare Polaroid. Ochelari de soare cu rama si lentile din plastic; Lentile polarizate, cu filtru UV 100%. Polaroid este singura companie care foloseste tehnologia de polarizare UltraSight, ce ofera protectie maxima si reduce... ...continuare.

Cumnatul lui Geoana, audiat la DNA in dosarul in care este cercetat Sebastian Vladescu

publicat 2018-04-18 08:30:17 (Realitatea-TV)
Cumnatul lui Geoana, audiat la DNA in dosarul in care este cercetat Sebastian Vladescu Procurorii DNA au facut perchezitii, marti, la locuinta fostului ministru al Finantelor Sebastian Vladescu, vizat intr-un dosar de coruptie alaturi de omul de afaceri Sorin Boureanu, fratele fostului parlamentar Cristian Boureanu.La finalul perchezitiilor, au fost duse la DNA mai multe persoane, iar audierile s-au prelungit pana tarziu, in noaptea de marti spre miercuri.Potrivit Digi 24, printre persoanele duse la DNA s-a aflat si Ionut Costea, fost vicepresedinte al Bancii Europene pentru... ...continuare.

Alegeri FRF. Burleanu si Lupescu au cele mai mari sanse

publicat 2018-04-18 08:30:16 (ProTV)
Razvan Burleanu, Ionut Lupescu, Marcel Puscas si Ilie Dragan îsi disputa presedintia Federatiei Române de Fotbal. Alegerile sunt programate în cadrul Adunarii Generale a FRF, începând cu ora 11.00 în sala "Nicolae Dobrin" de la Casa Fotbalului. ...continuare.

Anamaria Prodan, despre boala mamei sale. "N-a stiut de fapt niciodata ce are"

publicat 2018-04-18 08:30:16 (ProTV)
Ionela Prodan s-a stins din viata luni seara la spitalul Elias din Capitala. Fiica ei, Anamaria Prodan a vorbit despre boala necrutatoare de care a suferit celebra cântareata. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro