EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Rares Bogdan ii raspunde lui Victor Ponta: "Indiferent ce s-ar intampla, PNL nu renunta la alegerea primarilor in doua tururi" Rares Bogdan ii raspunde lui Victor Ponta: "Indiferent ce s-ar intampla, PNL nu renunta la alegerea primarilor in doua tururi" Klaus Iohannis si Ludovic Orban, in hora de ziua Unirii - VIDEO Klaus Iohannis si Ludovic Orban, in hora de ziua Unirii - VIDEO Cutremur de 6,8 in estul Turciei: Cel putin 4 morti, mai multe cladiri s-au prabusit - FOTO si VIDEO Cutremur de 6,8 in estul Turciei: Cel putin 4 morti, mai multe cladiri s-au prabusit - FOTO si VIDEO Incident in fata presedintelui Klaus Iohannis, la Iasi: O persoana a lesinat Incident in fata presedintelui Klaus Iohannis, la Iasi: O persoana a lesinat Gestul halucinant facut de doi parinti. Si-au abandonat copiii in aeroport pentru ca aveau febra Gestul halucinant facut de doi parinti. Si-au abandonat copiii in aeroport pentru ca aveau febra Orban a renuntat la discursul pregatit si a vorbit despre autostrazi la Iasi: Moldova a fost nedreptatita in ultimii 25 de ani Orban a renuntat la discursul pregatit si a vorbit despre autostrazi la Iasi: Moldova a fost nedreptatita in ultimii 25 de ani Sindicatele din educatie se plang de politizarea invatamantului si cer sa se puna capat flagelului Sindicatele din educatie se plang de politizarea invatamantului si cer sa se puna capat flagelului Carne stricata in magazine, cum sunt imbolnaviti romanii. Nereguli grave descoperite de Protectia Consumatorilor VIDEO Carne stricata in magazine, cum sunt imbolnaviti romanii. Nereguli grave descoperite de Protectia Consumatorilor VIDEO HOROSCOP 25 IANUARIE 2020: Trei zodii pe care le asteapta o zi de sambata de pomina HOROSCOP 25 IANUARIE 2020: Trei zodii pe care le asteapta o zi de sambata de pomina Cristi Borcea si Valentina Pelinel si-au lasat copiii acasa si au "fugit" in vacanta: "Singuri pe plaja de ziua ta" Cristi Borcea si Valentina Pelinel si-au lasat copiii acasa si au "fugit" in vacanta: "Singuri pe plaja de ziua ta" 30 de ani de la revolutie - workshop de film si poezie la Victory of Art intre 6 si 12 februarie in Bucuresti 30 de ani de la revolutie - workshop de film si poezie la Victory of Art intre 6 si 12 februarie in Bucuresti ULTIMA ORA: CUTREMUR puternic in estul Turciei. Sunt patru morti, mii de oameni in strada ULTIMA ORA: CUTREMUR puternic in estul Turciei. Sunt patru morti, mii de oameni in strada HOROSCOP 25 IANUARIE. Berbecii sunt implicati intr-o discutie contradictorie, Sagetatorii trebuie sa-si gaseasca timp pentru meditatie HOROSCOP 25 IANUARIE. Berbecii sunt implicati intr-o discutie contradictorie, Sagetatorii trebuie sa-si gaseasca timp pentru meditatie Accident grav pe DN7, in judetul Sibiu. O persoana a murit, iar o alta fost ranita Accident grav pe DN7, in judetul Sibiu. O persoana a murit, iar o alta fost ranita Echipele de salvare din Romania, in alerta! Raed Arafat, anunt important: Suntem pregatiti sa intervenim Echipele de salvare din Romania, in alerta! Raed Arafat, anunt important: "Suntem pregatiti sa intervenim"

Articole

Stiri locale




Panica in traficul din Bacau! O masina a explodat si a fost cuprinsa de flacari

publicat 2019-10-25 08:45:02 (Antena3)
Panica in traficul din Bacau! O masina a explodat si a fost cuprinsa de flacari Momente de panica pe o strada din Bacau. O masina a explodat si apoi a luat foc in trafic.  Din fericire, soferul a reusit sa iasa la timp din autovehicul si sa se indeparteze.  Pompierii... ...continuare.

O fetita de sapte ani a murit in curtea scolii, dupa ce a fost strivita de o poarta de fotbal

publicat 2019-10-25 08:45:02 (Antena3)
O fetita de sapte ani a murit in curtea scolii, dupa ce a fost strivita de o poarta de fotbal O fetita de sapte ani a murit in curtea scolii dintr-o comuna bihoreana, dupa ce o poarta de fotbal de aproape 100 de kilograme s-a rasturnat peste ea. Copila se juca impreuna cu mai multi colegi si s-ar fi... ...continuare.

HOROSCOP pentru weekend 25 - 27 octombrie 2019. Berbecii sunt cu gandul doar la viitor, Gemenii revigoreaza o iubire in declin

publicat 2019-10-25 08:30:02 (Antena3)
HOROSCOP pentru weekend 25 - 27 octombrie 2019. Berbecii sunt cu gandul doar la viitor, Gemenii revigoreaza o iubire in declin HOROSCOP. Iata si mesajul principal pentru fiecare zodie in horoscopul pentru weekend-ul 25-27 octombrie 2019 : HOROSCOP BERBEC HOROSCOP. Energia Lunii in Scorpion te trimite sa calatoresti cu gandul in... ...continuare.

Caz socant in Teleorman! Un tanar a tras sapte focuri de arma spre muncitori

publicat 2019-10-25 08:30:02 (Antena3)
Caz socant in Teleorman! Un tanar a tras sapte focuri de arma spre muncitori Caz socant intr-o localitate din Teleorman! Un tanar a tras sapte focuri de amra spre muncitorii care lucrau la o casa vecina.  Un barbat a fost nimerit in spate si a ajuns la... ...continuare.

HOROSCOP. Mesaje de la Fecioara Maria pentru zodii 25 octombrie. Berbecii trebuie sa fie atenti, Gemenii sunt cu gandul acasa

publicat 2019-10-25 06:15:02 (Antena3)
HOROSCOP. Mesaje de la Fecioara Maria pentru zodii 25 octombrie. Berbecii trebuie sa fie atenti, Gemenii sunt cu gandul acasa HOROSCOP. Primeste cu inima deschisa un mesaj al zilei de VINERI 25 octombrie 2019 cu scop de imputernicire, sustinere si claritate pentru calatoria ta de viata. Fecioara Maria, regina tuturor ingerilor si... ...continuare.

Horoscop weekend 25-27 octombrie 2019. Luna Noua in Scorpion. Incepeti noi drumuri, problemele in relatii pot fi vindecate

publicat 2019-10-25 01:30:02 (Antena3)
Horoscop weekend 25-27 octombrie 2019. Luna Noua in Scorpion. Incepeti noi drumuri, problemele in relatii pot fi vindecate HOROSCOP. Iata horoscopul de weekend 25-27 octombrie 2019. Venus te impinge sa fii onest, creste intimitatea in relatii, nimic nu mai este interzis sau tabu. Ai sansa adevarata de a patrunde adanc in inima ta si a spune... ...continuare.

Aparitie de senzatie la botezul fetitei Alessandrei Stoicescu: "A fost o surpriza pentru noi! Ce onoare!" FOTO

publicat 2019-10-25 01:00:01 (Antena3)
Aparitie de senzatie la botezul fetitei Alessandrei Stoicescu: A fost o surpriza pentru noi! Ce onoare! FOTO Alessandra Stoicescu si Sergiu Constantinescu au avut parte de o surpriza de proportii weekendul trecut cand si-au botezat fetita, pe Sara Maria. Asta pentru printre cei prezenti la eveniment, s-a numarat si o... ...continuare.

CALENDAR ORTODOX 25 OCTOMBRIE. Ce sfinti sarbatorim astazi?

publicat 2019-10-25 00:45:02 (Antena3)
CALENDAR ORTODOX 25 OCTOMBRIE. Ce sfinti sarbatorim astazi? CALENDAR ORTODOX 25 OCTOMBRIE. Sfintii Mucenici Marcian si Martirie au fost secretarii Arhiereului Pavel, Patriarhul Constantinopolului, din timpul imparatului Constantie (337-361). Marcian a fost citet, iar... ...continuare.

"Am 29 de ani, sunt extrem de atragatoare, dar am o slabiciune. Intr-o seara, m-am ametit, asa ca m-am dus in dormitor si am inceput sa fac amor nebun cu sotul meu. Dimineata, cand m-am uitat mai bine, am crezut ca o iau razna! Divortez!"

publicat 2019-10-25 00:15:01 (Antena3)
Am 29 de ani, sunt extrem de atragatoare, dar am o slabiciune. Intr-o seara, m-am ametit, asa ca m-am dus in dormitor si am inceput sa fac amor nebun cu sotul meu. Dimineata, cand m-am uitat mai bine, am crezut ca o iau razna! Divortez! O femeie din Marea Britanie a avut parte de o betie terminata intr-un cosmar a doua zi.  S-a imbatat la o petrecere in familie, asa ca mai tarziu a decis sa se retraga in dormitorul sotului sau.... ...continuare.

Lui Dragos i se facuse pofta de amor, asa ca a apelat la o tanara din Pitesti pe care a gasit-o pe un site de matrimoniale. Au cazut de acord sa-i dea 100 de lei pentru 20 de minute de dragoste. Doar ca dupa 10 minute, ceva naucitor s-a intamplat

publicat 2019-10-25 00:00:02 (Antena3)
Lui Dragos i se facuse pofta de amor, asa ca a apelat la o tanara din Pitesti pe care a gasit-o pe un site de matrimoniale. Au cazut de acord sa-i dea 100 de lei pentru 20 de minute de dragoste. Doar ca dupa 10 minute, ceva naucitor s-a intamplat Unui barbat din Pitesti i s-a facut pofta de amor, asa ca a apelat la serviciile unei tinere pe care a gasit-o pe un site de matrimoniale. Cei doi au cazut de acord sa-i plateasca 100 de lei pentr... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com