Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tensiuni Turcia-Cipru. Cinci nave de razboi turce au amenintat un vas italian

publicat 2018-02-24 08:15:28 (ProTV)
Cinci nave de razboi turce au amenintat vineri un vas italian care încerca sa desfasoare lucrari de explorare a gazelor naturale în largul coastelor insulei divizate Cipru. ...continuare.

VIDEO / De Dragobete, iubeste romaneste! Libertatea si maestrul Nicolae Voiculet te provoaca sa traiesti pe ritmuri romanesti!

publicat 2018-02-24 08:15:27 (Libertatea)
VIDEO / De Dragobete, iubeste romaneste! Libertatea si maestrul Nicolae Voiculet te provoaca sa traiesti pe ritmuri romanesti! De Dragobete, iubeste romaneste! Libertatea si maestrul Nicolae Voiculet te provoaca sa iubesti pe ritmuri romanesti, pe 24 februarie, de Dragobete! Sunetul inconfundabil al naiului va rasuna sambata, la ore 12.00, in Aeroportul International Henri Coanda, acolo unde toti cei ce iubesc sunt invitati sa fredoneze frumoasele melodii de dragoste din folclorul romanesc. Fie ca […] Post-ul VIDEO / De Dragobete, iubeste romaneste! Libertatea si maestrul Nicolae Voiculet te provoaca sa... ...continuare.

FEMEIA acuzata ca ȘI-a DESFIGURAT SOȚUL a RUPT TACEREA: "Imi spunea ca MA OMOARA"

publicat 2018-02-24 08:15:06 (Evenimentul-Zilei)
FEMEIA acuzata ca ȘI-a DESFIGURAT SOȚUL a RUPT TACEREA: Imi spunea ca MA OMOARA Dupa ce a fost acuzata la televizor ca si-a desfigurat sotul, femeia despre care vorbeste toata Romania a decis sa rupa tacerea. Mihaela Petrea, femeia despre care s-a vorbit, joi, foarte mult si care acum se afla in stare de libertate, a incercat sa explice versiunea ei cu privire la evenimentele care au ingrozit tara. ...continuare.

Cat va costa "ceasul omenirii", un orologiu pentru urmatorii 10.000 de ani

publicat 2018-02-24 08:15:03 (Capital)
Cat va costa ceasul omenirii, un orologiu pentru urmatorii 10.000 de ani Fondatorul Amazon, Jeff Bezos, care este si cel mai bogat om din lume, construieste unul dintre cele mai scumpe ceasuri din lume, in inima unui munte din Texas. Proiectul se va ridica la suma de 42 de milioane de dolari. ...continuare.

Dagobete. Cele mai romantice mesaje de dragoste

publicat 2018-02-24 08:15:02 (Antena3)
Dagobete. Cele mai romantice mesaje de dragoste Dagobete. De Dragobete, ziua indragostitilor la romani, este momentul potrivit pentru a surprinde persoana iubita cu SMS-uri, felicitari si mesaje de dragoste. Dagobete. Ai reusit sa faci din mine un om mai... ...continuare.

Trump: "Ce au facut Rusia, Iranul si Siria este o rusine pentru omenire"

publicat 2018-02-24 08:00:27 (ProTV)
Donald Trump a declarat vineri ca atitudinea Rusiei si Iranului în Siria este "o rusine", referindu-se la bombardamentele intensive ale regimului sirian asupra fiefului rebel din Ghouta de Est care au facut sute de morti. ...continuare.

Vremea 24 februarie 2018. Zi mohorata si rece. Spre seara, va ninge

publicat 2018-02-24 08:00:27 (ProTV)
Sâmbata, vedem soarele în vest si nord-vest. În rest se pastreaza atmosfera mohorâta. ...continuare.

SUA vor sa-i impuna sanctiuni suplimentare Rusiei. Anuntul venit de la Casa Alba

publicat 2018-02-24 08:00:26 (ProTV)
Secretarul american al Trezoreriei, Steve Mnuchin, a anuntat vineri ca sanctiunile suplimentare pe care Casa Alba intentioneaza sa le impuna Rusiei ar putea interveni în urmatoarele saptamâni, ...continuare.

Halep, abonata la un jackpot urias. Motivul pentru care Simona va juca si intr-un picior la Indian Wells

publicat 2018-02-24 08:00:26 (Mediafax)
Halep, abonata la un jackpot urias. Motivul pentru care Simona va juca si intr-un picior la Indian Wells Simona Halep a ajuns la nivelul la care poate face avere fara sa depuna prea mari eforturi. Nu doar contractele de publicitate ii aduc Simonei sume cu multe zerouri, ci si bonusurile acordate de Asociatia Tenisului Feminin (WTA), iar Halep trebuie sa se prezinte la Indian Wells pentru a nu rata un jackpot urias, scrie prosport.ro. ...continuare.

Horoscop 24 februarie 2018. Zodia care se poate casatori

publicat 2018-02-24 07:45:28 (ProTV)
O sa profitam de întâlnirile cu niste oameni carora chiar avem sa le spunem niste lucruri bune, sa le facem vreo marturisire si sa-ndreptam niste situatii alambicate. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro