Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Agent de la Rutiera, lovit de masina unui sofer baut, in Capitala

publicat 2018-02-24 08:30:28 (ProTV)
Un sofer baut, de 21 de ani, a lovit sâmbata dimineata un agent de la Rutiera în timp ce controla un alt autoturism, pe o sosea din Capitala. ...continuare.

Jane Seymour a pozat in Playboy la 67 de ani. Dezvaluirile facute de "Dr Queen"

publicat 2018-02-24 08:30:28 (ProTV)
La 67 de ani, Jane Seymour, vedeta din "Dr Queen", a acceptat sa pozeze în Playboy. Actrita le-a declarat jurnalistilor americani ca e sigura pe ea si se simte mai sexy ca niciodata. ...continuare.

Israelul isi consolideaza prezenta in Ierusalimul de Est. Mii de noi locuinte urmeaza a fi construite in zonele palestiniene ale Orasului Sfant

publicat 2018-02-24 08:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Israelul isi consolideaza prezenta in Ierusalimul de Est. Mii de noi locuinte urmeaza a fi construite in zonele palestiniene ale Orasului Sfant Autoritatile de la Ierusalim au aprobat joia aceasta constructia a mii de noi unitati locative evreiesti in Ierusalimul de Est. ...continuare.

Ambasadoarea Comisiei Europene la Bucuresti, Filote: lucrator de abator la tinerete si casap pe Legile Justitiei, la maturitate

publicat 2018-02-24 08:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Ambasadoarea Comisiei Europene la Bucuresti, Filote: lucrator de abator la tinerete si casap pe Legile Justitiei, la maturitate Pe 14 ianuarie 2018, publicatia cristoiublog.ro transmitea Reprezentantei Comisiei Europene (CE) la Bucuresti, o solicitare de informatii publice pe marginea investigatiei desfasurata de Comisia McCaul (SUA) pe teritoriul Uniunii Europene: reamintim ca Michael McCaul (congresman R-Texas) raportase in SUA o situatie dezastruoasa la nivelul Uniunii Europene (UE) - cu migranti africani din state cu istoric terorist, "salvati" si transportati de ONG-uri sorosiste in Italia si care paraseau tara... ...continuare.

Secretele lui Arsenie Boca, dezgropate din arhivele fostei Securitati. Ce i-a uimit pe toti

publicat 2018-02-24 08:30:03 (Antena3)
Secretele lui Arsenie Boca, dezgropate din arhivele fostei Securitati. Ce i-a uimit pe toti O dezvaluire neobisnuita despre primii ani de calugarie ai lui Arsenie Boca a fost pastrata in arhivele fostei Securitati. Duhovnicul isi uimea apropiatii prin posturile sale indelungate si prin rigorile... ...continuare.

DRAGOBETE 2018. MESAJE si URARI de DRAGOBETE. Fa-i o declaratie originala

publicat 2018-02-24 08:30:02 (Antena-1)
DRAGOBETE 2018. MESAJE si URARI de DRAGOBETE. Fa-i o declaratie originala Dragobete, Cupidonul tuturor romanilor, este o noua oportunitate sa-i arati fiintei iubite aprecierea ta! ...continuare.

De Dragobete, intrarea este libera! Ia-ti iubita si vino la "We Singing Colors"

publicat 2018-02-24 08:30:02 (Antena-1)
De Dragobete, intrarea este libera! Ia-ti iubita si vino la We Singing Colors Nu prea stii ce sa faci de Dragobete? O idee arĀ fiĀ sa faci ce nu prea faci de obicei: sa mergi intr-un locĀ careĀ arata altfel decat il stiai. Pe scurt, iesiĀ dinĀ bula si alege o experienta noua, ca doar oĀ dataĀ peĀ anĀ este Dragobetele!In plus, intrarea este LIBERA! ...continuare.

Coafuri par mediu 2018. Cum sa te coafezi de Dragobete

publicat 2018-02-24 08:30:02 (Antena-1)
Coafuri par mediu 2018. Cum sa te coafezi de Dragobete Dragostea trebuie sarbatorita mereu si nu are nevoie de "o zi anume", dar totusi...iata cum sa te coafezi de Dragobete! :) ...continuare.

Islanda, taramul minerilor de criptomonede: Consumul de energie pentru activitatea de minare criptomonede il depaseste pe cel al tuturor gospodariilor din tara

publicat 2018-02-24 08:15:30 (Ziarul-Financiar)
Islanda, taramul minerilor de criptomonede: Consumul de energie pentru activitatea de minare criptomonede il depaseste pe cel al tuturor gospodariilor din tara In Islanda exista o crestere exponentiala a numarul de mineri de bitcoin care consuma o mare parte din resursele de energie ale tarii, a transmis un purtator de cuvant al HS Orka, cea mai mare firma din acest sector din Islanda, potrivit BBC. Anul acesta, consumul de energie al centrelor de date care se ocupa cu activitatea de minare de criptomonede este posibil sa depaseasca consumul total al tuturor caselor din Islanda, a transmis Johann Snorri Sigurbergsson din partea companiei. Acesta a... ...continuare.

Andra a sustinut primul concert din cele trei concerte "Aievea", la Sala Palatului

publicat 2018-02-24 08:15:29 (ProTV)
Andra a facut vineri seara magie pe note muzicale. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro