EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Dani Otil si-a pozat iubita goala in cada si a urcat poza, din greseala, pe reteaua de socializare FOTO

publicat 2020-01-05 16:31:54 (Romania-TV)
Dani Otil si-a pozat iubita goala in cada si a urcat poza, din greseala, pe reteaua de socializare FOTO Spre dezamagirea fanilor, frumoasa Gabriela este intoarsa cu spatele, astfel ca doar se poate "ghici" ceva mai mult, scrie cancan.ro. Citeste si Ce vedete de la noi au ales sa petreaca Craciunul in costume de baie, la plaja FOTO Insa fotografia a fost apreciata la superlativ, fiindca Dani Otil nu ofera, niciodata, astfel de... imagini care accelereaza pulsul. E posibil ca imaginea sa fi fost urcata din greseala, au spus unii dintre vizitatorii paginii, asteptandu-se ca aceasta sa dispara,... ...continuare.

Sondaj Curs: Mai putin de jumatate dintre romani isi doresc alegeri anticipate

publicat 2020-01-05 16:31:54 (Romania-TV)
Sondaj Curs: Mai putin de jumatate dintre romani isi doresc alegeri anticipate Conform sondajului CURS, 44% dintre repondenti ar fi de acord cu alegerile anticipate, in timp 39% nu ar fi de acord, iar 17% nu au o parere. Sondajul CURS de tip omnibus a fost realizat in perioada 12-17 decembrie 2019, pe un esantion de 1067 de repondenti, cu varsta de peste 18 ani. Metoda de culegere a datelor a fost fata in fata, la domiciliul repondentilor, iar eroarea maxim tolerata este de +/- 3%, la un grad de incredere de 95%. ...continuare.

Iranul se pregateste de razboi. Consilierul ayatollahului a dezvaluit strategia razbunarii

publicat 2020-01-05 16:16:56 (Romania-TV)
Iranul se pregateste de razboi. Consilierul ayatollahului a dezvaluit strategia razbunarii "In mod sigur, raspunsul sigur va fi militar si impotriva unor obiective militare", a declarat Dehghan intr-un interviu in exclusivitate pentru CNN. Fost ministru al apararii, Dehghan, care este principalul consilier militar al ayatollahului Ali Khamenei, a mai afirmat ca "America a fost cea care a inceput razboiul". "Prin urmare, ar trebui sa accepte reactiile adecvate la actiunile lor. Singurul lucru care poate pune capat acestei perioade de razboi este ca americanii sa primeasca o lovitura... ...continuare.

George Ogararu a demisionat de la Viitorul Constanta

publicat 2020-01-05 16:16:56 (Romania-TV)
George Ogararu a demisionat de la Viitorul Constanta "Incepand de astazi, domnul George Ogararu nu mai este Directorul de Scouting si Relatii Internationale al FC Viitorul Constanta. A fost decizia personala a fostului international roman de a nu mai continua activitatea la formatia noastra. FC Viitorul Constanta ii multumeste pentru contributia pe care a avut-o la succesele echipei in anul 2019 si ii ureaza mult succes in continuare!", se arata pe site-ul oficial al gruparii patronate de Gheorghe Hagi. Ogararu, 39 de ani, a preluat aceasta... ...continuare.

Plan rosu de interventie. Accident foarte grav la Botosani

publicat 2020-01-05 16:01:53 (Romania-TV)
Plan rosu de interventie. Accident foarte grav la Botosani Autoritatile din Botosani au activat, duminica, Planul Rosu de Interventie in urma unui accident produs pe DN 29 D, in care au fost implicate un microbuz care transporta pasageri si doua autoturisme. 13 persoane sunt implicate, una fiind in stop cardio-respirator. "Accident rutier produs intre un microbuz de transport persoane si 2 autoturisme, in localitatea Gorbanesti, pe DN 29 D. Avand in vedere numarul persoanelor implicate, pentru eficientizarea misiunii de raspuns, la nivelul judetului... ...continuare.

ACCIDENT in MAMAIA. Trei masini FACUTE PRAF, doua victime incarcerate GALERIE FOTO

publicat 2020-01-05 16:01:53 (Romania-TV)
ACCIDENT in MAMAIA. Trei masini FACUTE PRAF, doua victime incarcerate GALERIE FOTO Militarii au intervenit cu echipamentul de descarcerare, pentru scoaterea victimelor, scrie cugetliber.ro. Prima data a fost scoasa din masina contorsionata o femeie de aproximativ 50 de ani, dusa la spital cu traumatisme minore. Citeste si Un microbuz cu 8 pasageri s-a rasturnat in Lunca Muresului. 5 persoane au fost transportate la spital FOTO UPDATE: La fata locului, s-au deplasat patru echipaje ale Serviciului de Ambulanta, doua echipale SMURD si un echipaj de descarcerare. Salvatorii au... ...continuare.

Un pacient cu arsuri grave nu a putut pleca in strainatate din cauza documentelor traduse gresit

publicat 2020-01-05 15:46:52 (Romania-TV)
Un pacient cu arsuri grave nu a putut pleca in strainatate din cauza documentelor traduse gresit Pacientul va fi transferat, luni dimineata, la Spitalul AKH din Viena. Va fi dus in Austria cu un avion militar si va fi insotit de o echipa SMURD din Capitala, a spus, pentru Mediafax, seful DSU, Raed Arafat. "Va fi transferat luni dimineata la AKH Viena, pentru ca azi nu il poate primi nici spitalul din Austria si nici cel din Belgia. Va pleca cu o aeronava militara si va fi insotit de un echipaj SMURD Bucuresti", a explicat Arafat. Un spital din Belgia a acceptat sa-l primeasca, insa un... ...continuare.

Horoscop Camelia Patrascanu 6-12 ianuarie 2020. Luna in crestere, semn de abundenta pentru zodii

publicat 2020-01-05 15:01:54 (Romania-TV)
Horoscop Camelia Patrascanu 6-12 ianuarie 2020. Luna in crestere, semn de abundenta pentru zodii Vesti importante pentu zodii in saptamana 6-12 ianuarie 2020! Astrologul Camelia Patrascanu a dezvaluit care sunt nativii care vor vea parte de schimbari uriase sau de vesti neasteptate in zilele urmatoare! Citeste si Horoscop Oana Hanganu 6-12 ianuarie. Ce zodii sunt afectate de Luna Plina, ce zodii isi prelungesc vacanta In aceasta saptamana Luna este in crestere. Este semn de abundenta. Foarte multe planete in Capricorn vorbesc de un inceput de an in care suntem extrem de concentrati pe... ...continuare.

BREAKING NEWS: COD GALBEN de ninsori si viscol. ANM a modificat harta zonelor vizate de intemperii pana luni la ora 22

publicat 2020-01-05 15:01:54 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: COD GALBEN de ninsori si viscol. ANM a modificat harta zonelor vizate de intemperii pana luni la ora 22 Administratia Nationala de Meteorologie a prelungit, duminica, codul galben de ninsori pentru Moldova si zona montana, pana luni, la ora 22.00. Tot pana atunci se mentine si informarea meteorologica de vant puternic, care se va inregistra in intreaga tara. In plus, pentru 19 judete a fost emis cod galben de vant puternic. "In intervalul mentionat, in Dobrogea, jumatatea de est a Munteniei si in sudul Moldovei, vor fi intensificari ale vantului cu viteze in general de 55 - 65 km/h, iar pe arii... ...continuare.

Barbatul disparut in ultima zi a anului trecut dupa ce a plecat sa duca gunoiul a fost gasit mort

publicat 2020-01-05 14:31:55 (Romania-TV)
Barbatul disparut in ultima zi a anului trecut dupa ce a plecat sa duca gunoiul a fost gasit mort Barbatul in varsta de 81 de ani, disparut in ultima zi a anului trecut, dupa ce a plecat sa duca gunoiul si nu a mai revenit, a fost gasit mort de catre politistii doljeni, necropsia urmand sa determine cauza decesului, scrie news.ro. Citeste si A plecat sa duca gunoiul de Anul Nou si nu s-a mai intors Potrivit reprezentantilor Inspectoratului de Politie al Judetului Dolj, barbatul de 81 de ani a fost gasit decedat in extravilanul localitatii Plenita. "In cauza a fost dispusa efectuarea unei... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro