EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




CALENDAR ORTODOX 9 MARTIE. Ce sarbatoare este astazi pentru crestinii ortodocsi

publicat 2020-03-09 00:31:01 (Antena3)
CALENDAR ORTODOX 9 MARTIE. Ce sarbatoare este astazi pentru crestinii ortodocsi CALENDAR ORTODOX 9 MARTIE. Sfintii 40 de Mucenici au patimit in localitatea Sevastia din Armenia, in vremea domniei imparatului Liciniu (307-323), la porunca guvernatorului Agricola. Cei 40 de mucenici erau soldati care au marturisit ca sunt crestini si din acest motiv au refuzat sa jertfeasca idolilor. ...continuare.

Zboruri suspendate catre si dinspre Treviso si Bergamo (Italia), pe aeroportul Timisoara, pana pe 3 aprilie

publicat 2020-03-09 00:16:01 (Antena3)
Zboruri suspendate catre si dinspre Treviso si Bergamo (Italia), pe aeroportul Timisoara, pana pe 3 aprilie Zborurile catre si dinspre Treviso si Bergamo (Italia), pe aeroportul Timisoara, au fost suspendate pana in 3 aprilie, au anuntat, duminica, reprezentantii aerogarii. ...continuare.

Florentin Pandele a cerut suspendarea cursurilor in scolile din Ilfov

publicat 2020-03-09 00:01:01 (Antena3)
Florentin Pandele a cerut suspendarea cursurilor in scolile din Ilfov Primarul orasului Voluntari Florentin Pandele a solicitat Comitetului pentru situatii de urgenta Ilfov sa dispuna suspendarea cursurilor in scoli. El a precizat ca trebuie luate masuri ferme, insa fara a ne panica. ...continuare.

Comitet pentru Situatii de Urgenta pe tema coronavirusului, in miez de noapte

publicat 2020-03-08 23:46:01 (Antena3)
Comitet pentru Situatii de Urgenta pe tema coronavirusului, in miez de noapte Comitetul National pentru Situatii Speciale de Urgenta a fost convocat in aceasta seara, la sediul Ministerului Afacerilor Interne. ...continuare.

Avion Tarom lovit de fulger, intors pe aeroportul din Bruxelles

publicat 2020-03-08 23:31:02 (Antena3)
Avion Tarom lovit de fulger, intors pe aeroportul din Bruxelles Un avion al companiei Tarom a fost lovit de fulger, la scurt timp dupa ce a decolat, motiv pentru care pilotii au fost nevoiti sa se intoarca pe aeroportul din Bruxelles. ...continuare.

Sotul Sorinei Pintea: Coldea (SRI) a fost seful meu direct

publicat 2020-03-08 23:31:02 (Antena3)
Sotul Sorinei Pintea: Coldea (SRI) a fost seful meu direct Sotul Sorinei Pintea, Ovidiu Goga, a spus duminica, la Antena 3, intrebat fiind daca il cunoaste pe Florian Coldea, director adjunct al SRI, ca nu l-a cunoscut personal, dar ca i-a fost sef. ...continuare.

Presedintele Portugaliei, Marcelo Rebelo de Sousa, a intrat in carantina din cauza coronavirusului

publicat 2020-03-08 23:16:02 (Antena3)
Presedintele Portugaliei, Marcelo Rebelo de Sousa, a intrat in carantina din cauza coronavirusului Presedintele Portugaliei, Marcelo Rebelo de Sousa, a anuntat duminica faptul ca intra de bunavoie in carantina, ca masura de precautie, suspendandu-si orice activitate publica in tara si in strainatate pe o perioada de doua saptamani. ...continuare.

Studenta din Bucuresti, posibil infectata cu coronavirus, transportata la spital

publicat 2020-03-08 23:01:01 (Antena3)
Studenta din Bucuresti, posibil infectata cu coronavirus, transportata la spital O studenta care s-a intors din Italia si acuza dureri de gat a fost transportata, in aceasta seara, la Spitalul Matei Bals din Capitala, a anuntat Grupul de Comunicare Strategica (GCS). ...continuare.

Sotul lui Pintea: Circula pe Facebook o poza cu sotia mea la un bal. Daca se ajunge aici cu minciuna, nu stiu ce sa mai spun

publicat 2020-03-08 23:01:01 (Antena3)
Sotul lui Pintea: Circula pe Facebook o poza cu sotia mea la un bal. Daca se ajunge aici cu minciuna, nu stiu ce sa mai spun Sotul Sorinei Pintea, Ovidiu Goga, dezminte faptul ca fotografia cu fostul ministru la un bal, care circula pe Facebook, este actuala. ...continuare.

Sotul Sorinei Pintea infirma ca fostul ministru va candida la Primaria Baia Mare

publicat 2020-03-08 23:01:01 (Antena3)
Sotul Sorinei Pintea infirma ca fostul ministru va candida la Primaria Baia Mare Sotul Sorinei Pintea infirma faptul ca fostul ministru al Sanatatii ar mai vrea sa candideze pentru functia de primar la Baia Mare, asa cum s-a auzit zilele acestea. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro