Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Avertizare COD GALBEN de INUNDATII pana luni dupa-amiaza. Bazine hidrografice din 13 judete, vizate

publicat 2018-03-11 13:30:25 (Romania-TV)
Avertizare COD GALBEN de INUNDATII pana luni dupa-amiaza. Bazine hidrografice din 13 judete, vizate COD GALBEN - In intervalul 09.03.2018 ora 13:00 - 12.03.2018 ora 16:00 pe raurile din bazinele hidrografice: Calmatui (judetele Olt si Teleorman), Neajlov - bazin aval S.H. Vadu Lat (judetele Giurgiu si Teleorman). - In intervalul 09.03.2018 ora 13:00 - 11.03.2018 ora 22:00 pe raurile din bazinele hidrografice: Drincea, Desnatui (judetele Mehedinti si Dolj), afluentii Motrului aval S.H. Brosteni (judetul Mehedinti), Teslui (afluent al Oltului inferior) - judetele Dolj si Olt, Mures - bazin... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii in doua judete

publicat 2018-03-09 18:30:29 (ProTV)
Hidrologii au emis, vineri seara, o avertizare Cod portocaliu de inundatii, valabila pâna sâmbata la prânz, pe râuri din bazinul hidrografic Desnatui situat pe raza judetelor Mehedinti si Dolj. ...continuare.

Un barbat s-a trezit ca peste noapte i-a cazut masina in groapa. Drum surpat subit in judetul Dolj

publicat 2018-03-09 10:45:31 (Romania-TV)
Un barbat s-a trezit ca peste noapte i-a cazut masina in groapa. Drum surpat subit in judetul Dolj Un barbat din Preajba, comuna Malu Mare, judetul Dolj, si-a gasit masina cazuta intr-o groapa care s-a format peste noapte in fata curtii acestuia. Practic, drumul s-a surpat in urma lucrarilor de introducere a sistemului de canalizare, care au avut loc in toamna anului trecut. "De dimineata am gasit masina in groapa. Drumul s-a surpat pe o distanta mai mare. Eu cred ca s-au facut prost lucrarile de canalizare si nu au mai refacut drumul asa cum trebuia, iar acum s-a lasat pamantul. Eu am... ...continuare.

Masina inghitita de asfalt, in Dolj. "De dimineata am gasit-o in groapa"

publicat 2018-03-08 16:15:27 (ProTV)
Un barbat din comuna Malu Mare s-a trezit joi dimineata cu masina înghitita de o groapa uriasa. ...continuare.

Un drum din Dolj s-a surpat sub greutatea unei masini. A fost nevoie de o macara sa fie recuperata

publicat 2018-03-08 15:45:07 (CanCan)
Un tanar din satul Preajba, comuna Malu Mare, judetul Dolj, si-a gasit, joi, masina cazuta intr-o groapa care s-a format peste noapte in fata curtii lui. (VEZI ȘI: POVESTEA ZGUDUITOARE A MINERULUI CARE A SCAPAT, DUPA CE GALERIA S-A SURPAT: "S-A TREZIT...") Practic, drumul s-a surpat in urma lucrarilor de introducere a sistemului de canalizare, care […] The post Un drum din Dolj s-a surpat sub greutatea unei masini. A fost nevoie de o macara sa fie recuperata appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Parintii unui copil muscat de caini au umblat 140 de km prin Dolj si Olt pentru vaccinul antirabic. Avocatul Poporului s-a sesizat in acest caz

publicat 2018-03-06 17:45:29 (Libertatea)
Parintii unui copil muscat de caini au umblat 140 de km prin Dolj si Olt pentru vaccinul antirabic. Avocatul Poporului s-a sesizat in acest caz Parintii unui copil muscat de cainii maidanezi in luna ianuarie au cautat singuri, prin doua judete, vaccinul antirabic, gasindu-l intr-un final pe cont propriu intr-o farmacie. Familia a fost plimbata prin trei spitale si a strabatut 140 de kilometri pentru vaccin, insa fara succes. In acest context, Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu in legatura […] Post-ul Parintii unui copil muscat de caini au umblat 140 de km prin Dolj si Olt pentru vaccinul antirabic. Avocatul Poporului s-a... ...continuare.

Perchezitii in Capitala, in Dolj si Mehedinti. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de furturi din locuinte

publicat 2018-03-05 08:30:31 (Romania-TV)
Perchezitii in Capitala, in Dolj si Mehedinti. Vizate sunt mai multe persoane suspectate de furturi din locuinte Politistii fac, luni dimineata, mai multe perchezitii in Capitala si in judetele Mehedinti si Dolj, fiind vizate zece persoane care incepand cu anul 2016 ar fi furat bani si bijuterii din mai multe locuinte, prin metoda "imprietenire". ...continuare.

IGPR: Perchezitii in Mehedinti, Dolj si in Capitala la suspecti de furturi din locuinte si inselaciune

publicat 2018-03-05 08:15:02 (Capital)
IGPR: Perchezitii in Mehedinti, Dolj si in Capitala la suspecti de furturi din locuinte si inselaciune Politistii din Mehedinti efectueaza luni opt perchezitii, in judetele Mehedinti si Dolj, precum si in municipiului Bucuresti, la suspecti de infractiuni contra patrimoniului, zece persoane urmand a fi conduse la sediul politiei, pentru audieri, a informat Politia Romana. ...continuare.

INTARIRI pentru PSD. MUTARE cu IMPACT MAJOR

publicat 2018-03-04 09:30:04 (Evenimentul-Zilei)
INTARIRI pentru PSD. MUTARE cu IMPACT MAJOR Premiera in PSD, dupa ce organizatia PSD Dolj l-a propus pe Marian Neascu pentru functia de presedinte executiv al partidului. ...continuare.

Miscare cu impact MAJOR in PSD: linia dura a partidului primeste intariri

publicat 2018-03-04 09:15:03 (Click)
Miscare cu impact MAJOR in PSD: linia dura a partidului primeste intariri Am putea asista la o premiera ciudata in PSD, dupa ce organizatia PSD Dolj l-a propus pe Marian Neascu pentru functia de presedinte executiv al partidului. Citeste mai departe... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro