EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cornel Gales a fost uitat de rude si apropiati. Ce s-a intamplat la pomana de trei luni a sotului Ilenei Ciuculete

publicat 2020-03-02 14:02:50 (Libertatea)
Cornel Gales a fost uitat de rude si apropiati. Ce s-a intamplat la pomana de trei luni a sotului Ilenei Ciuculete Parastasul de trei luni de la moartea lui Cornel Gales, care si-a pierdut viata in decembrie intr-un accident in Spania, a fost facut de catre fosta lui iubita, Viviana Mantoiu, si ‘nasa’ Doina Belu. Pomana a avut loc la Capela din incinta Cimitirului Straulesti 2, scrie click.ro. Dupa slujba de pomenire din capela, oamenii au […] ...continuare.

Epidemia de gripa mai face doua victime. Bilantul total a ajuns la 49 de morti

publicat 2020-03-02 14:02:50 (Libertatea)
Epidemia de gripa mai face doua victime. Bilantul total a ajuns la 49 de morti Epidemia de gripa a mai facut inca doua victime, iar numarul total al deceselor a ajuns la 49 de oameni. Niciuna din cele patru persoane nu fusese vaccinata antigripal. Numarul persoanelor care au murit pana in prezent din cauza gripei a ajuns la 49, a anuntat, luni, Centrul National de Supraveghere si Control al Bolilor […] ...continuare.

Jurnalistul Mircea Barbu: Cum am ajuns din nou sa avem o "criza a refugiatilor" la usa Europei?

publicat 2020-03-02 14:02:50 (Libertatea)
Jurnalistul Mircea Barbu: Cum am ajuns din nou sa avem o criza a refugiatilor la usa Europei? Faptul ca mii de oameni forteaza granitele UE, asa cum am vazut in ultimele zile la granita Greciei cu Turcia, nu este altceva decat rezultatul politicii esuate a Occidentului in Orientul Mijlociu. Totul a inceput cu un anunt „pe surse” joi, 27 februarie, cand mass-media din Turcia a inceput sa raspandeasca zvonul cum ca presedintele […] ...continuare.

FCSB. Daniel Georgievski provoaca scandalul zilei in Australia! I-a dat un picior in fata unui adversar

publicat 2020-03-02 14:01:07 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB. Daniel Georgievski provoaca scandalul zilei in Australia! I-a dat un picior in fata unui adversar Daniel Georgievski (32 ani), la FCSB intre 2012 si 2014, acum la Western Sydney Wanderers, a lovit un adversar, a fost trimis la cabine de VAR si a intrat in conflict cu antrenorul lui Sydney FC. Un derby nebun pentru Daniel Georgievski. Fundasul australian de origine macedoneana, intre 2012 si 2014 la FCSB, e acum la Western Sydney Wanderers. Echipa sa a castigat derbyul cu Sydney FC (1-0), dar Georgievski nu a incheiat meciul pe teren. ... ...continuare.

IN IANUARIE 2020: Stimulentele de insertie pentru cresterea copilului au depasit 57 milioane de lei

publicat 2020-03-02 14:01:02 (Bursa)
IN IANUARIE 2020: Stimulentele de insertie pentru cresterea copilului au depasit 57 milioane de lei Stimulentele de insertie pentru cresterea copilului, platite in luna ianuarie 2020, au totalizat 57,04 milioane de lei, suma medie acordata fiind de 625,60 de lei, conform datelor centralizate de Agentia Nationala pentru Plati si Inspectie Sociala (ANPIS). ...continuare.

Copil de patru ani din Suceava, taiat cu drujba pe fata de fratele sau

publicat 2020-03-02 14:01:02 (Antena3)
Copil de patru ani din Suceava, taiat cu drujba pe fata de fratele sau Un copil in varsta de patru luni din orasul Vicovu de Sus, Suceava, a ajuns de urgenta la spital, dupa ce a fost taiat cu drujba pe fata chiar de fratele sau. ...continuare.

Tanar militar, gasit mort langa un bloc la Buzau. Barbatul s-ar fi aruncat de la etajul cinci

publicat 2020-03-02 14:01:02 (Antena3)
Tanar militar, gasit mort langa un bloc la Buzau. Barbatul s-ar fi aruncat de la etajul cinci Un barbat in varsta de 36 de ani a fost gasit decedat luni, langa un bloc de pe Bulevardul Unirii din municipiul Buzau. Se pare ca victima s-ar fi aruncat de la etajul cinci al unui bloc. ...continuare.

Un jandarm montan a cucerit Aconcagua! A dus steagul Romaniei la aproape 7.000 de metri inaltime

publicat 2020-03-02 14:01:02 (Antena3)
Un jandarm montan a cucerit Aconcagua! A dus steagul Romaniei la aproape 7.000 de metri inaltime Un jandarm montan din Caras-Severin a cucerit Aconcagua, unul dintre cele mai inalte varfuri ale lumii. Salvatorul montan a rezistat unui traseu dificil de 15 zile, pe care l-a parcurs la temperaturi ce au coborat chiar si la minus 30 de grade. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro