CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




NOTE EVALUARE NATIONALA edu.ro in judetul COVASNA: Primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018

publicat 2018-06-19 09:30:03 (Antena3)
NOTE EVALUARE NATIONALA edu.ro in judetul COVASNA: Primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018 NOTE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul COVASNA. Rezultatele Evaluarii Nationale, pe care peste 150.000 de elevi au sustinut-o in perioada 11-14 iunie, vor fi afisate marti, atat la institutiile de... ...continuare.

edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul COVASNA: Elevii care au terminat clasa a VIII-a afla primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018

publicat 2018-06-19 08:00:01 (Antena3)
edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul COVASNA: Elevii care au terminat clasa a VIII-a afla primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018 edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul COVASNA. Rezultatele Evaluarii Nationale, pe care peste 150.000 de elevi au sustinut-o in perioada 11-14 iunie, vor fi afisate marti, atat la institutiile d... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA COVASNA. Notele la Evaluarea nationala din judetul COVASNA pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 06:30:02 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA COVASNA. Notele la Evaluarea nationala din judetul COVASNA pe EDU.RO REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA COVASNA. Rezultatele la Evaluarea Nationala vor fi facute publice marti, pana la ora 12,00.  Acestea vor fi afisate la centrele de examen si pe edu.ro. REZULTATE... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in COVASNA, pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 05:45:03 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in COVASNA, pe EDU.RO EVALUARE NAȚIONALA 2018 - edu.ro. Rezultatele obtinute de elevii din JUDEȚUL COVASNA, la examenul de EVALUARE NAȚIONALA din 2018, sustinute in ȘCOLILE din ROMANIA vor fi afisate pe evaluare.edu.ro. Pe... ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala judetul Covasna 2018: Lista Edu.ro

publicat 2018-06-18 13:30:14 (ProTV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 judetul Covasna vor fi publicate marti, 19 iunie, pe edu.ro. ...continuare.

Incendiu in subsolul unui bloc din Sfantu Gheorghe. 20 de persoane, evacuate

publicat 2018-06-15 23:30:16 (Romania-TV)
Incendiu in subsolul unui bloc din Sfantu Gheorghe. 20 de persoane, evacuate La interventie sunt prezente trei autospeciale cu apa si spuma si doua ambulante ale SMURD si SAJ. "Din cauza cantitatii mari de fum de pe casa scarii au fost evacuate 20 de persoane, iar sapte au fost evaluate de personalul medical", au precizat reprezentantii ISU Covasna. Cauzele producerii incendiului sunt in curs de investigare. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2018 Covasna. Notele din judetul Covasna la EN 2018

publicat 2018-06-15 14:00:17 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 Covasna. Notele din judetul Covasna la EN 2018 Rezultate Evaluare Nationala 2018 Covasna. Primele note la Romana si Matematica Capacitate 2018 se vor afisa marti, 19 iunie 2018. Cum se depun contestatiile? Rezultate Evaluare Nationala 2018 Covasna. Primele rezultate la Evaluare Nationala 2018 vor fi afisate pe 19 iunie, pana la ora 12:00, iar in aceeasi zi se pot depune contestatii in intervalul orar 14:00 - 19:00. Rezultatele finale vor fi afisate pe 23 iunie.Imediat dupa ce notele din pe judete vor fi disponibile pe edu.ro, ele vor... ...continuare.

Avertizare meteo de ploi torentiale, vijelii si grindina

publicat 2018-06-14 11:45:16 (Romania-TV)
Avertizare meteo de ploi torentiale, vijelii si grindina COD PORTOCALIU, valabil de la ora 11:30 pana la ora 12:30 Judetul Covasna: Targu Secuiesc, Covasna, Zabala, Sanzieni, Ghelinta, Cernat, Turia, Ojdula, Catalina, Poian; Se vor semnala averse de ploaie ce vor avea caracter torential si care vor cumula 45...50 l/mp Fenomene asociate : frecvente descarcari electrice, intensificari de scurta durata ale vantului, grindina de dimensiuni mici ...continuare.

Doi pui de urs au fost salvati de politisti, dupa ce mama lor a fost lovita de un tren

publicat 2018-06-09 16:00:16 (Romania-TV)
Doi pui de urs au fost salvati de politisti, dupa ce mama lor a fost lovita de un tren "Politistii Serviciului Arme, Explozivi si Substante Periculoase Covasna si ai postului de Politie Micfalau au ajutat la capturarea si salvarea in siguranta a celor doi pui. Actiunea a avut loc joi si a fost destul de dificila, pentru ca puii sunt mici, au intre patru - cinci luni, si erau foarte speriati. Ursoaica ranita a cazut in raul Olt si a fost luata de ape. Ursuletii au fost trimisi in judetul Harghita, la Centrul de reabilitare a ursilor orfani, unde vor fi ingrijiti in continuare',... ...continuare.

Doi pui de urs, salvati de politisti in Covasna, dupa ce mama lor a fost lovita de tren

publicat 2018-06-09 13:00:17 (ProTV)
Doi pui de urs, ramasi orfani dupa ce mama lor a fost accidentata mortal de o garnitura de tren în localitatea Malnas, au fost salvati de politistii covasneni si transferati la un centru specializat din judetul Harghita. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro