CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Doi batrani, in varsta de 64 si 71 de ani, cercetati pentru cultivare ilicita de canabis

publicat 2018-07-16 16:45:19 (Romania-TV)
Doi batrani, in varsta de 64 si 71 de ani, cercetati pentru cultivare ilicita de canabis Politistii Serviciului de Combatere a Criminalitatii Organizate Covasna, sub coordonarea procurorilor din cadrul D.I.I.C.O.T. - Biroul Teritorial Covasna, au efectuat, la sfarsitul saptamani, doua perchezitii domiciliare. Au fost vizate locuinta si resedinta unei persoane, de 64 de ani, banuite de cultivare ilicita de plante de cannabis. Din investigatii a reiesit ca persoana in cauza ar fi cultivat, incepand cu luna martie a acestui an, plante de cannabis, anunta Politia intr-un comunicat de... ...continuare.

Drumuri nationale BLOCATE de ALUVIUNILE aduse de VIITURI

publicat 2018-07-15 10:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Drumuri nationale BLOCATE de ALUVIUNILE aduse de VIITURI Centrul Infotrafic anunta ca, din cauza afectarii partii carosabile ca urmare a aluviunilor sau surparii terasamentului, raman in continuare cu circulatia oprita trei tronsoane de drum national din judetele Suceava, Covasna si Vrancea, si doua cu circulatie ingreunata in judetele Bacau si Neamt. ...continuare.

Aproape 1.000 de plante de cannabis, gasite in locuintele unor barbati din Covasna

publicat 2018-07-14 17:00:11 (Libertatea)
Aproape 1.000 de plante de cannabis, gasite in locuintele unor barbati din Covasna Aproape 1.000 de plante de cannabis, gasite in locuintele unor barbati din Covasna. Stupefiantele descoperite de politisti ar fi fost cultivate in luna martie. In urma perchezitiilor, doua persoane au fost duse la audieri. Politistii din Covasna, sub coordonarea procurorilor DIICOT, au confiscat din locuintele a doi barbati aproape 1.000 de plante de cannabis. "Politistii […] Post-ul Aproape 1.000 de plante de cannabis, gasite in locuintele unor barbati din Covasna apare prima data in... ...continuare.

Doi barbati, de 64 si 71 de ani, condusi la sediul DIICOT pentru ca ar fi cultivat cannabis

publicat 2018-07-14 14:00:15 (ProTV)
Politistii si procurorii din cadrul DIICOT au ridicat aproape 900 de plante de cannabis, care au fost descoperite in locuintele unor barbati din judetul Covasna. ...continuare.

Aproape 1.000 de plante de cannabis au fost gasite de politisti la locuintele unor barbati din Covasna

publicat 2018-07-14 14:00:14 (Mediafax)
Aproape 1.000 de plante de cannabis au fost gasite la locuintele unor barbati din judetul Covasna, care ar fi fost cultivate in luna martie 2018, doua persoane fiind duse la audieri in urma unor perchezitii, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Incendiu violent la o hala de 800 mp, in Covasna. Ce era in interiorul ei

publicat 2018-07-13 13:30:12 (ProTV)
Pompierii din Covasna se lupta sa lichideze un incendiu izbucnit la o hala de prelucrare a lemnului. ...continuare.

Incendiu urias in Covasna! Acoperisul unei hale de prelucrare a lemnului s-a prabusit

publicat 2018-07-13 12:45:02 (Antena3)
Incendiu urias in Covasna! Acoperisul unei hale de prelucrare a lemnului s-a prabusit Un incendiu puternic a izbucnit la o hala de prelucrare a lemnului, vineri dimineata, in localitatea Batanii Mari, Covasna. Focul s-a extins pe o suprafata de 800 de metri patrati.  Pompierii au ajuns... ...continuare.

Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit

publicat 2018-07-13 11:45:14 (Libertatea)
Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit Un incendiu puternic a izbucnit vineri dimineata la o hala de prelucrare a lemnului din localitatea covasneana Batanii Mari, focul extinzandu-se pe o suprafata de 800 metri patrati. La aceasta ora, pompierii covasneni intervin cu trei autospeciale cu apa si spuma pentru localizarea si lichidarea incendiului, precum si un echipaj de pompieri voluntari din Baraolt. […] Post-ul Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit apare... ...continuare.

DEZASTRU pe drumurile din tara. Traficul este oprit in mai multe judete din cauza inundatiilor

publicat 2018-07-12 11:00:05 (Evenimentul-Zilei)
DEZASTRU pe drumurile din tara. Traficul este oprit in mai multe judete din cauza inundatiilor Traficul este oprit, joi, pe trei drumuri nationale, in judetele Covasna, Suceava si Vrancea, si se circula ingreunat pe patru drumuri din Bacau, Neamt si Prahova, din cauza inundatiilor care au avut loc in ultimele doua saptamani, ...continuare.

COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:01 (Antena3)
COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro